Kampanya Bulucu

Zubizu Üyeleri Volkswagenseverlere Özel Fırsatlar Kampanyası

Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Volkswagen, Almanya’nın en iyi arabalarını üreten ve şık tasarımlarıyla herkesin dikkatini çeken bir araba markasıdır. “Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu.” sloganıyla iddiasını belli eden Volkswagen araba modellerinden birine sahip olmaya artık daha yakınsınız!

86 yıldır Almanya’nın en iyi arabalarını üreten Volkswagen, Zubizu üyelerine avantajlar sunmaya devam ediyor. Sadece Zubizu üyesi olarak hayalinizdeki Volkswagen’e sahip olabilirsiniz.

Zubizu üyelerine sunulan kampanyaya kolaylıkla dahil olarak son model Volkswagen’lerden birine sahip olacaksınız.  Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş tarafından düzenlenen kampanyaya ZUBİZU mobil uygulaması üzerinden üye olarak kolaylıkla katılım avantajına sahipsiniz. Zubizu üyesi olarak %10’a varan indirim imkanı elde edip Volkswagen’inize bir adım daha yaklaşın.  Artık 1930’lardan beri kendisi yenileyen ve her  türlü imkanı kendilerine katan Volkswagen’e sahip olmanız o kadar da zor değil.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanyaya Zubizu üyesi olan herkes katılabilir. Zubizu üyesi olmamanız takdirde telefonunuza Zubizu uygulamasını indirerek üye olabilir ve kampanyaya dahil olabilirsiniz. Sadece uygulama üzerinden değil internet üzerinden de www.zubizu.com’a girerek Zubizu üyesi olabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Zubizu mobil uygulamasını indirerek ya da www.zubizu.com  internet sitesinde Zubizu’ya üye alarak kampanyaya katılabilirsiniz. Zubizu’ya üye olurken kullandığınız e-posta adresinizi ve cep telefonu numaranızı doğru bir şekilde bildirmeniz yeterlidir. Daha sonra size en yakın Volkswagen Yetkili Satıcısına giderek hayalinizde Volkswagen’e %10’a varan indirim fırsatıyla sahip olun!

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

1 Kasım – 30 Kasım 2016 tarihleri Zubizu üyesi olarak özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Belirtilen tarihlerde üye olup, en yakın Volkswagen Yetkili Satıcısında indiriminizi kullanabilirsiniz.

 

Kampanyaya Katılım Koşulları?

  • Kampanya indirim oranları: 2016 model Beetle için %10, Volkswagen CC için %6, Polo için %5, Yeni Tiguan hariç diğer tüm 2016 model Volkswagenler için %3 şeklindedir
  • Zubizu üyesi Volkswagen severlere özel fırsatlar kampanyası, 2016 model Yeni Tiguan için geçerli değildir.
  • Zubizu üyesi Volkswagen severlere özel fırsatlar kampanyası kazanılan başka indirimlerle birleştirilemez.
  • Kampanya indirimi kampanyaya katılan kullanıcı ve birinci derecede yakını tarafından kullanılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.