Kampanya Bulucu

ZUBİZU ile Shell’den Yakıt İndirimi!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte Shell istasyonlarında her ay 300 TL yakıt alan tüm ZUBİZU üyeleri toplamda 15 TL değerinde yakıt kazanıyor! Bununla birlikte yepyeni bir özellik olan mobil ödeme ile birlikte anlaşmalı olan Shell istasyonlarında aracınızdan inmeye gerek dahi olmadan ödeme yapabiliyorsunuz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanyanın geçerli olan herhangi bir tarihi bulunmamakla birlikte herhangi bir değişiklik yapılmadığı takdirde her ay güncel bir şekilde bu kampanyadan yararlanmaya devam edebilirsiniz. Yapılacak olan değişiklikler Shell resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak oldukça kolay! ZUBİZU mobil uygulamasını indiren ve aracına ait plakayı ve sahip olduğu Shell Club Smart kart numarası ile birlikte kampanyaya kolay bir şekilde katılabilir ve o andan itibaren başka hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan her ay 300 TL’lik akaryakıt alımlarınızda aylık 15 TL değerinde yakıt kazanabilirsiniz.

Eğer Shell Club Smart kartına sahip değilseniz endişelenmenize gerek yok. Kampanyaya katılan herkese kampanyaya katıldıkları andan itibaren yeni bir Shell Club Smart kartı verilecek ve bu şekilde kampanyadan kazanacakları 15 TL değerinde yakıt puanlar kullanılabilecektir.

Kampanyadan Kazandığım Yakıt Puanları Nerede Kullanabilirim?

Her ay kazanacağınız yakıt puanları anlaşmalı olan tüm Shell istasyonlarında kullanmanız mümkündür.

Kampanyaya Katılmanın Bir Sınırı Bulunuyor mu?

Bu kampanyaya bir ay içinde sadece bir defa katılabilir ve sadece bir defa hediye yakıt puan kazanabilirsiniz.

Yakıt Hediyesine Eşdeğer Olan Puanları Kullanmazsam Ne olur?

Kazanacağınız 1.500 puan değerinde olan 15 TL’lik yakıt puanlar kazandığınız andan itibaren altı aylık bir süre boyunca kullanımınıza açık olacak ve altı aylık dönemde kullanılmadığı taktirde ise kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde silinecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Shell Club Smart kartına sahip olmayan kişiler bu kart için Zubizu uygulaması üzerinden başvurabilirler. Elde edilen yeni kart ile birlikte bir sonraki günden itibaren başlayarak puan kazanmaya başlayabilirsiniz.

İster tek seferde isterse birden fazla yapacağınız akaryakıt alışverişlerinde bir ay boyunca yapacağınız 300 TL değerinde olan akaryakıt alımlarında 15 Tl değerinde kazanacağınız yakıt puanlar 1.500 Smart puan olarak bir ya da iki gün içinde Shell Club Smart kartınıza aktarılacaktır.

Bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz.

Shell Club Smart kartınızın farklı bir plakaya kayıtlı olması halinde bu bilgileri güncellemek için siteye gidebilir ya da 444 20 20 numaralı Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

Shell Club Smart kartın sitesi için tıklayınız!

Puan haracmaları sırasında Shell Club Smart sisteminde yer alan cep telefonuna kısa bir mesaj ile birlikte şifre yollanacaktır. Shell istasyonlarında yer alan kişilere kullanılacak olan puanın bilgisi ve cep telefonuna gönderilen şifre verilmelidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.