Kampanya Bulucu

Zubizu ile Atlasglobal’den Alacağınız Yurt İçi Biletlerde İndirim!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Kampanyaya dahil olarak Atlasglobal’den alacağınız yurt içi biletlerde 10 TL indirim kazanın! Hemen Zubizu’yu indirip üye olarak kampanyaya kolaylıkla dahil olabilirsiniz. İzmir’den Antalya’ya, Adana’dan Trabzon’a kadar Türkiye’nin her yerine Zubizu ve Atlasglobal’in birlikte sunduğu avantajla uçma imkanı yakalayın.

Sadece saniyelerinizi ayırarak Zubizu’ya üye olun, indiriminizi hemen kullanmaya başlayın! 16 Ekim’e kadar ister EkonomiPlus’tan isterseniz ise Business Class’tan bilet alın kampanyadan yararlanma imkanına sahipsiniz! Üstelik kampanya dışında da bilet alımlarınızda Zubizu ile puan kazanmaya devam edebilirsiniz. Biriktirdiğiniz puanlarla ise Zubizu’dan birçok farklı ödülü kazanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Dahil Olabilirsiniz?

Kampanyaya dahil olmak için Zubizu uygulamasını indirip üye olmanız yeterli. Zubizu’ya üye olduktan sonra Atlasglobal kampanyasına dahil olabilir sonrasında ise birçok farklı ödülün sahibi olabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

1 Ekim ve 16 Ekim tarihleri arasında kampanyaya dahil olabilir, indirimli biletlerinizi satın alabilirsiniz. Zubizu’ya üye olduktan sonra kampanyadan yararlanabilmek için  www.atlasglb.com ‘a girerek kampanya kodunuzu girmeniz gerekmektedir. Kampanya sonrasında ise yapacağınız alışverişlerde ödül kazanma avantajlarınız devam edecektir.

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

  • Kampanya sadece 1 ve 16 Ekim arasında geçerlidir.
  • Kampanyaya dahil olmak için Zubizu üyesinin  www.atlasglb.com’a girerek Zubizu kampanya kodunu girerek bilet alması gereklidir.
  • Kampanya tüm yurt içi biletlerinde kullanılabilir.
  • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
  • Zubizu ve Atlasglobal kampanyanın koşulları, süresi ve kapsamı hakkında değişim yapabilir.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.