Zizigo.com'dan Yapacağınız Harcamaların Yüzde 10'u Kadar Maxipuan Hediye | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Zizigo.com’dan Yapacağınız Harcamaların Yüzde 10’u Kadar Maxipuan Hediye

Her marka giyim ve aksesuar ürünlerini bünyesinde barındıran, üstelik bunu avantajlı fiyat ve kampanyalar ile yapan zizigo.com internet sitesi şimdi başka bir kampanya ile alışverişinizi avantajlı hale getiriyor. Bu Zizgo.com kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında yapacağınız harcamaların %10’u kadar hediye Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Maximum kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.zizigo.com internet sitesinden tek seferde 150 TL ve üzeri bir harcama yapmış olduğunuz zaman, alışverişinizin tutarının %10’u kadar bir Maxipuan kazanabilirsiniz. Üstelik Maximum kartın sağlamış olduğu 6 taksit avantajından da aynı anda yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan bireysel Maximum kredi kartına ya da Maximum ailesi bir kredi kartına sahip olan herkes yararlanabilir. Fakat aidatsız kredi kartları, Maxipuan ile yapılan harcamalar, sanal kredi kartları ve Şirket kredi kartları yararlanamaz.

Kampanyadan nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için ilk olarak kampanyaya kayıt yapmanız gerekemektedir. Kayıt işlemini yaptıktan sonra kredi kartınız ile zizigo.com adresinden tek seferde 150 TL ve üszeri bir harcama yapmanız yeterli olacaktır. kampanyaya kayıt olmadan yapacağınız alışverişlerin hiç birisi kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya www.maximum.com.tr adresinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Katıl” butonuna tıklayarak, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan katılım mesajı göndererek katılabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne ZIZIGO yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartı numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 4757’e göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

1 Ekim tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında ilk önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişi yapmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.