Kampanya Bulucu

Ziraat Maximum Kart’tan Akaryakıt Alışverişlerinize 20 TL Maxipuan

Aracınız için sürekli olarak akaryakıt almak gibi bir durumunuz var ise bu kampanyadan çok hoşlanacaksınız. Şimdi Ziraat Maximum kampanyaları ile akaryakıt harcamaları yapmış olduğunuzda 20 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Üstelik bu kampanya tüm akaryakıt markalarında geçerlidir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Ziraat kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde 3 defa 100 TL‘lik akaryakıt almanız durumunda kampanya kapsamında 20 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Üstelik Maximum Pos bulunan tüm akaryakıt istasyonlarından yapacağınız alışverişler kampanya kapsamına alınacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Ziraat Maximum kredi kartlarında geçerli olacaktır. Diğer Maximum kredi kartları bu kampanya için geçerli değildir. Ayrıca Aidatsız olan Ziraat Maximum kredi kartları, Maxipuan ile yapılan alışverişler ve şirket kredi kartları bu kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için ilk olarak kampanyaya kayıt olmalısınız. Kayıt olduktan sonra kampanya tarihleri arasında Maximum anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından 3 defa farklı günlerde ve tek seferde 100 TL’lik alışveriş yapmanız yeterli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya www.maximum.com.tr adresinde kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Katıl” butonuna tıklayarak, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan mesaj göndererek kayıt olabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne AKARYAKIT yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 4757’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

16 Ekim tarihinde başlayan bu akaryakıt kampanyası 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olarak, daha sonra da gerekli akaryakıt alışverişini yaparak kampanyadan yararlanabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.