Kampanya Bulucu

Ziraat Maximum Karta Özel Hepsiburada’da 100 TL Maxipuan!

Şimdi Ziraat Bankası Maximum karta özel olarak başlayan bir kredi kartı kampanyası ile hepsiburada.com’da 100 TL’ye kadar Maxipuan kazanabilirsiniz. Ziraat kampanyalarından yararlanmak için yapmanız gereken tek şey kampanyaya kayıt yaptırmak.

Bu Kampanyanın Avantajları Neler?

Şimdi Maximum kampanyaları ile www.hepsiburada.com internet sitesinden 500 Tl veya daha üzeri bir harcama yaptığınızda 50 TL Maxipuan, 1000 TL ve daha yukarı harcamalara ise 100 TL Maxipuan kazanıyorsunuz. Üstelik 2 ile 5 arası taksitlerde de kargo %50 indirimli olacak.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu Hepsiburada kampanyalarından tüm Ziraat bankası Maximum kredi kartı sahipleri yararlanabilir. Fakat puan ya da fırsatlarla yapılan alışverişler, ücretsiz kredi kartları ve şirket kredi kartları bu kampanyanın dışında tutulmuştur.

Kampanyadan Nasıl Yararlanacağım?

Bu kampanyadan yararlanmak için öncelikle alışverişinizi Maximum kredi kartınız ile yapmalısınız. Ayrıca alışverişin tutarı 50 ya da 100 TL’den daha büyük olmalıdır. Ve son olarak da alışverişi yapmadan önce bu kampanyaya kayıt yaptırmış olmanız gerekir. Kayıt yaptırılmadan yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanyaya nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonundan kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Telefonunuzun mesaj bölümüne HEPSIBURADA yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının son 6 hanesini yazıp, 4757’ye göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra alışverişinizi yapabilir ve kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

1 Mayıs 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 31 Mayıs 2015 tarihine kadar devam edecek. Kazanmış olduğunuz Maxipuanlar ise kampanya bittikten sonra ki 15 gün içerisinde kartınıza yansıyacaktır. Bu puanların 23 Haziran 2015 tarihine kadar kullanılması gerekir. Kullanılmayan puanlar 24 Haziran günü otomatik olarak silinecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.