Ziraat Herkesecicek.com'da %20 İndirim Yapıyor! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Ziraat Herkesecicek.com’da % 20 İndirim Yapıyor!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Sevdiklerinize çiçek göndermek ya da uzun zamandır almak istediğiniz hediyeleri almak için tam zamanı. Ziraat Bankası, kart sahiplerine özel herkesecicek.com’dan verilen tüm çiçek siparişlerinde %20 indirim yapıyor. Sevdiklerinizi ilk iş günlerinde, doğum günlerinde yalnız bırakmayın ve sevildiklerini hissettirin. Ya da sadece onları hatırladığınızı belli edip gülümsetmek için bile çiçek gönderebilirsiniz!

Sevdiğiniz insanların günlerini daha güzel hale getirmek istiyorsanız Ziraat Bankasının size özel kampanyasını sakın kaçırmayın. Hemen herkesecicek.com’a girin, onlar için en güzel çiçeği seçin! Hemen kargolansın ve adrese teslim edilsin!

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

herkesecicek.com’da %20 indirim kampanyasına başvurmak için Ziraat Bankasının kartına sahip olmanız gerekmektedir. herkesecicek.com’dan aldığınız ürünlerde ödeme sayfasında Ziraat Bankası kart bilgilerinizi girdiğinizde indirim internet üzerinden uygulanır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

herkesecicek.com’da %20 indirim kampanyası 22 Kasım’a kadar geçerli olacaktır. 7 Ekim 2016 tarihinde başlayan kampanya 22 Kasım 2016 tarihine kadar devam edecek, 22 Kasım tarihinde son bulacaktır.

Kampanya Şartları Nelerdir?

Kampanyaya dahil olmak için aşağıdaki şartlara uymanız gerekmektedir:

Ziraat Bankasının herkesecicek.com’da %20 indirim kampanyası, Ziraat Bankasının diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

Kampanya 7 Ekim 2016’dan 22 Kasım 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Ziraat Bankası A.Ş. kampanyanın süresinde ve şartlarında değişiklik yapabilir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.