Kampanya Bulucu

Ziraat Genç Bankkart’tan 40 TL Maxipuan Hediye

Ziraat bankasının gençlere, özellikle de öğrencilere yönelik olarak çıkarmış olduğu Genç Bankkart şimdi kredi kartı özelliği de taşıyor. Üstelik kredi kartı özelliği de yine gençlerin durumuna uygun. Şimdi Ziraat kampanyaları ile bu kredi kartını kullanan gençler 40 TL maxipuan kazanıyor.

Bu Kampanyanın Avantaj Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Genç Bankkart’ınızın kredi kartı özelliği ile 2 kere farklı günlerde ve tek seferde 50 TL ya da daha üzeri bir harcama yapmış olduğunuzda 10 TL Maxipuan, 4 kere yapmış olduğunuzda 20 TL Maxipuan ve 6 kere yapmış olduğunuzda da 40 TL Maxipuan fırsatından yararlanırsınız.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Ziraat Bankası Genç Bankkart sahibi olan müşterilerin katımına açıktır. Diğer kredi kartları ve banka hesap kartları bu kampanyadan yararlanamayacaktır. aynı gün içerisinde birden fazla 50 TL veya üzeri alışveriş yapılması durumunda ise sadece ilk alışveriş kampanya kapsamına alınacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için harcama yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra herhangi işletmelerden farklı günlerde ve tek seferde en az 50 TL’lik alışverişler yapmanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonundan ücretsiz mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne GENC yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın arka yüzünde bulunan kredi kartı numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 4757’e göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 30 Kasım 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarihe kadar önce kampanyaya kayıt olması, daha sonra da kampanya kapsamında ki alışverişleri yapmış olması gerekiyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.