Kampanya Bulucu

Ziraat Bankasından Ücretsiz HGS Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

1863 yılından beri müşterilerine kaliteli hizmet ve güvenli bir finans hizmeti sunmaya çalışan Ziraat Bankası, yine müşterilerine özel bir fırsat sunuyor!

Ziraat Bankası sayesinde, artık gişelerde vakit kaybetmeyin ve hızlıca geçin! Ücretsiz HGS kampanyasından yararlanarak yolunuza Ziraat Bankası avantajıyla devam edin!  Eğer Ziraat Kredi Kartı’na ya da kredili mevduat hesabı sahibiyseniz HGS etiketinizi Ziraat Bankasından ücretsiz alabilirsiniz.

Ziraat kredi kartı ya da kredili mevduat hesabından yapacağınız otomatik ödeme talimatı ile HGS gişelerinden 3 defayla sınırlı olmak üzere ücretsiz geçiş hakkına sahip olabilirsiniz. Stoklarla sınırlı olan kampanyadan hemen yararlanmak için acele edin!

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirsiniz?

Ziraat Bankası kredi kartı ya da kredili mevduat hesabı olan herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Kredi kartınızdan ya da hesabınızdan vereceğiniz otomatik ödeme talimatı ile kampanyadan yararlanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Kampanya 2 Ocak 2017’ye kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra Ziraat Bankası tarafından süre uzatılmazsa kampanyaya katılım gerçekleşemeyecek.

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

  • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
  • Kampanyaya dahil olan müşteriler en fazla 3 tane HGS etiketi alabilirler.
  • Ziraat Bankası istediği zaman kampanyayı sonlandırabilir.
  • Kampanyanın belirtilen son katılım tarihi 2 Ocak 2017’dir.
  • Kampanyadan yararlanmak için Ziraat Bankası kredi kartına ya da kredili mevduat hesabına sahip olunması gerekmektedir.
  • Kampanyaya katılmak için kredi kartından veya kredili mevduat hesabından otomatik ödeme talimatı verilmesi gereklidir.
  • Kampanya kapsamında filo kapsamındaki araçlar dahil değildir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.