Kampanya Bulucu

Ziraat Bankasından Trendyol Kampanyası!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi Trendyol’dan en iyi marka kıyafet, ayakkabı, çanta, aksesuar, kozmetik ve daha birçok ürün alışverilerinizi gerçekleştirirken Ziraat Bankası yanınızda! Şehir hayatınızın koşuşturmasında alışverişle uğraşmayın ve evinizin rahatlığında istediğiniz ürünü tek tuşla kapınıza getirin. Üstelik indiriminizde Ziraat Bankasından olsun!

Ekim aynının sonuna kadar Genç Bankkart veya Genç Bankkart’ın kredi kartı özelliği ile alışveriş yapın indiriminiz trendyol.com’daki ürün sepetinize hemen yansısın. Satın aldığınız ürünlerde %10 indirim kazanın.

Kampanyaya Nasıl Dahil Olabilirim?

Ziraat Bankasından Trendyol Kampanyasına katılabilmek için Genç Bankkart’a sahip olmanız gerekmektedir. Ekim ayının sonuna kadar Genç Bankkart ya da Genç Bankkart’ın kredi kartı özelliğiyle alışveriş yapmanız halinde kampanyanız sepetinize otomatik olarak yansır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Ziraat Bankasından Trendyol Kampanyası 31 Ekim 2016 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya Ekim ayının sonuna kadar geçerli olacak, 31 Ekim’den sonra kampanyaya katılmak mümkün olmayacaktır.

Kampanyanın Şartları Nelerdir?

Kampanyadan yararlanabilmek için aşağıdaki şartlara uymanız gerekmektedir:

  • Ziraat Bankasının Genç Bankkart’ına sahip olmak için KYK’dan burs ya da kredi almanız gerekmektedir.
  • KYK’dan burs ya da öğrenim kredisi alıp Genç Bankkart’ı olmayanlar, Genç Bankkart’a başvurmak için  GENC BANKKART yazıp, 4747’e sms atmanız gerekmektedir.
  • Ziraat Bankasından Trendyol Kampanyasından yararlanabileceğiniz toplam indirim maksimum 50 TL’dir.
  • Kampanya Trendyol’un diğer kampanyalarıyla birleştirilerek kullanılamaz.
  • Ziraat Bankası kampanya koşullarında, süresinde ve detaylarında istediği zaman değişiklik yapabilir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.