Kampanya Bulucu

Ziraat Bankası’ndan Trendyol.com’a Özel Yüzde 10 İndirim

Ziraat Bankası, gençlere, özellikle de üniversite öğrencilerine özel çıkarmış olduğu, hem banka kartı olan, hem de kredi kartı özelliği olan Genç Bankkart’ı çıkararak oldukça etkili bir uygulama başlatmıştı. Üstelik şimdi yapmış olduğu kampanyalarla avantajlarını daha da arttırıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Ziraat kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Genç Bankkart’ını kullanarak www.trendyol.com internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde %10 indirim fırsatı elde edebilirsiniz. 50 TL’ye kadar indirim sunan bu kampanya ile alışverişlerinizi ayrıcalıklı olarak yaparsınız.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Trendyol kampanyalarından sadece Ziraat Bankasına ait olan Genç Bankkart kullanıcıları yararlanabilir. Genç Bankkart sahibi olmayan Ziraat Bankası müşterileri bu kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş yaparken Genç Bankkart’ın kredi kartı özelliğini kullanmanız gerekmektedir.

Bu Kampanyaya nasıl Katılabilirim?

Bu kredi kartı kampanyasından yararlanabilmek için herhangi bir kayıt işlemi, SMS gönderme işlemi vs. yapmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında Genç Bankkart ile www.trendyol.com internet sitesinden kartınızın kredi kartı özelliğini kullanarak alışveriş yapmanız yeterli olacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ocak tarihinde başlamış olan bu kredi kartı kampanyası 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişlerini yaparak kampanyaya dahil olabilirler. Belirlenen tarihler dışında yapılacak olan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde geçerlidir?

Bu kampanya www.trendyol.com internet sitesinden yapılacak olan tüm ürün ve kategori alışverişlerinde geçerli olacaktır. Kampanya için ürün ve kategori ayrımı yapılmamaktadır. Fakat bu kampanya ile yararlanabileceğiniz en fazla indirim tutarı 50 TL olacaktır. Daha fazla indirim alabilme şansınız bulunmaz. Ayrıca bu kampanyayı diğer kampanyalar ile birleştiremezsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.