Kampanya Bulucu

Ziraat Bankası’ndan TOKİ İndirim Kampanyası

Ziraat Kampanyaları, diğer banka kampanyalarından farklı olarak daha sosyal sorunlar üzerine kampanyalar yapar. Başlatmış olduğu son kampanya da yine bu doğrultuda bir kampanya. TOKİ’ye olan zamanı geçmiş taksit borçlarını bir kerede Yüzde 20 indirimli şekilde ödeyebilirsiniz.

Kampanya için belirli şartlar da bulunuyor tabi ki; öncelikle bu kampanya sadece 23 Şubat ile 19 Mart 2015 tarihleri arasında geçerli olacak. Çekeceğiniz kredi ile TOKİ’den almış olduğunuz konut veya ev borcunu yüzde 20 indirimli olarak ödeyeceksiniz. Kampanyadan sadece taksitlerinin ödeme süresi geçmeyen müşteriler faydalanabilecek. Eğer ödeme zamanı geçmiş borçlarınız var ise bu kampanyadan faydalanamayacaksınız. Ayrıca en geç 2012 yılında başlamış olan TOKİ sözleşmelerinde geçerli olacaktır. 31 Aralık 2015 tarihinden sonra satışı yapılmış olan ve yararlanılmış olan TOKİ kampanyalarında kampanya geçerli olmadığından kaynaklı olarak kredi de verilmeyecektir. TOKİ’ye olan borcunuzu yüzde 20 indirimli olarak ödeme imkanından faydalanmak istiyorsanız bu kampanyayı kaçırmamalısınız.

Ziraat Bankası TOKİ Kampanyası

Ziraat Bankası TOKİ Kampanyasının detayları şu şekildedir:

2012 yılı sonuna kadar satın alınan, geri ödeme taksiti en geç 2012 yılında başlamış, günü geçmiş taksit borcu bulunmayan ve ödemeleri halihazırda devam eden konut ve işyeri sahipleri faydalanabilecektir.
Kampanya 23 Şubat-19 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
TOKİ’ye olan borcunu tek seferde ödeyerek %20 indirimden yararlanmak isteyen konut ve iş yeri sahiplerine özel kredimiz hakkında detaylı bilgi almak için şubelerimize bekliyoruz.
31.12.2012 tarihinden sonra satışı gerçekleştirilmiş, kalan vadesi 12 aydan az olan projelerden gayrimenkul alan kişiler indirim kampanyasına dahil olmadığından, bu kişilere kampanya kapsamında kredi kullandırılamayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.