Kampanya Bulucu

Ziraat Bankası’ndan Ramazan Kampanyası: 40 TL Maxipuan!

Kredi kartlarının yapmış olduğu ramazan kampanyalarına bir örnek de Ziraat bankasından geldi. Şimdi Ziraat kampanyaları ile Ziraat Bankasına ait Maximum kredi kartlarından Ramazan alışverişi yapmış olduğunuzda 40 TL Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Ziraat bankasına ait Maximum kredi kartı ile anlaşmalı Maximum üyesi marketlerde en az 100 TL ve üzeri alışverişi farklı günlerde 4 defa yaparsanız kampanya kapsamında 40 TL Maxipuan kazanacaksınız. Kampanyanın geçerli olabilmesi için ödemenin peşin olarak yapılması gerekmektedir.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan Ziraat Maximum ve İş Bankası Maximum bireysel kredi kartı sahipleri yararlanabilir. Fakat iki farklı karta sahip olan müşterilerin farklı kartlarından yaptığı harcamalar birleştirilemez. Çünkü bir tanesi İş Bankası veri tabanında, diğeri ise Ziraat bankası veri tabanında toplanmaktadır. Kampanyadan yararlanabilmek için harcama yapmadan önce kampanyaya kayıt yaptırmak gerekir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Banka sistemine kayıtlı cep telefonunda SMS olarak kayıt mesajı göndermeniz Maximum kampanyalarına katılmanız için yeterlidir. Telefonlarınızın mesaj bölümüne RAMAZAN yazıp, bir boşluk bırakı, harcama yapacağınız kartın son 6 hanesini girerek 4757’ye göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra harcama yaparak kampanyaya katılabilirsiniz. Kayıt mesajından önce yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya ramazan ayına özel olarak başladığı için 16 Haziran tarihinden başlayarak 16 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanabilmek için bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmanız, sonra da 4 defa farklı günlerde en az 100 TL’lik alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Hangi Harcamalar Kampanyaya Dahildir?

Kampanya sadece Market sektörünü kapsar. Maximum üye iş yerlerinden, Maximum özellikli POS cihazı aracılığı ile ödeme yaparak kampanyaya katılabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.