Kampanya Bulucu

Ziraat Bankasından Öğrencilere: Genç Bankkart

Ziraat bankasından öğrencileri sevindiren iki farklı kart artık tek kart da birleşti. Sizde Genç Bankkart alarak bunu hem banka kartı olarak, hem de kredi kartı olarak kullanabilirsiniz. Kullanımı da oldukça basit; para çekerken veya alışveriş yaparken hangi karttan yapmak istediğinizi seçmek.

Ziraat Bankasından, Kredi Yurtlar Kurumu’ndan öğrenim kredisi alan veya burs alan öğrencilere yönelik Genç Bankkart yenilendi. Harçlık avans sayesine hesabınızda para olmasa bile bu kart ile 300 TL çekebiliyorsunuz. Üstelik bu paraya herhangi bir faiz ya da masraf yansıtılmıyor. Bu kartın kullanım süresi KYK bursunuzun veya öğrenim kredinizin bitimine kadardır. Bu karta başvurmak istiyorsanız telefonlarınızın mesaj bölümüne GENC BANKKART yazarak 4747’e göndermeniz yeterli olacaktır. Eğer zaten Genç Bankkart’ınız var ise en yakın şubeye giderek yeni özelliklerin eklenmiş olduğu ve iki kartın birleştirildiği yeni kartı alabilirsiniz. Her alışveriş ve para çekme işleminde hangi özelliği seçtiğini belirterek kartı kolayca kullanabilme imkanınız var.

Ziraat Bankası Genç Bankkart Uygulamasının Detayları:

Ziraat Bankası

Kredi Yurtlar Kurumu’ndan (KYK) burs ya da öğrenim kredisi alan genç, sana özel tasarlanan bu ürün ile tek kartta hem banka kartı hem de kredi kartının özelliklerini bir arada bulabilirsin.

Üstelik hesabında para olmadığında da faizsiz/masrafsız 300 TL ekstra alışveriş fırsatı sunan Harçlık Avans’ını KYK bursun ya da öğrenim kredin devam ettiği sürece kullanabilirsin.

Sen de KYK’dan burs ya da öğrenim kredisi alıyorsan, Genç Bankkart’a ve Harçlık Avans’a başvur.

Bankamızdan daha önce teslim aldığın Genç Bankkart’ın varsa bu kartını en yakın Şubemizden anında kredi kartı özellikli yeni Genç Bankkart ile değiştirerek banka kartını ve kredi kartını tek kartta birleştirebilirsin.

Genç Bankkart’a hemen başvurmak için GENC BANKKART yaz, 4747’ye gönder.

Eğer yeni Genç Bankkart’ım var, kredi kartı özelliğini açtırmak istiyorum diyorsan, başvuruyu en yakın Şubemize kolayca yapabilirsin.

Kredi kartı özelliği açıldıktan sonra artık alışverişlerini ister banka kartı/Harçlık Avans limitin ile istersen de kredi kartı limitinden yapabilirsin.

İşlem yaparken POS veya ATM’de önce hangi özelliği kullanmak istediğini seç. Sonra kartınla işleme devam et. Hem de ayrı şifreleri aklında tutmana gerek yok, şifre ortak.

Ziraat Bankası Genç Bankkart Özellikleri:

Nakit ihtiyacını, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış ATM’lerimizden, ayrıca yurt içi ve yurt dışındaki MasterCard amblemli diğer tüm ATM’lerden anında karşılayabilirsin.​

Harçlık Avans ile hesabında para olmasa da her ay 300 TL ekstra alışveriş yapabilirsin. KYK ödemen devam ettiği sürece bu fırsattan faizsiz/masrafsız yararlanabilirsin. Her ay kullandığın Harçlık Avans bakiyesi, KYK burs/öğrenim kredisi ödemen içerisinden otomatik olarak tahsil edilir.

Yurt içinde ve yurt dışında alışveriş işlemlerini şifre girerek güvenle gerçekleştirebilirsin.

İnternette hem banka kartı hem de kredi kartı özelliği ile alışveriş yapabilirsin.

ATM’lerimiz veya Internet Şubesi ile hattına, hesabın üzerinden GSM TL yükleyebilirsin.

Şubeye gitmeye gerek kalmadan, para çekme/yatırma, EFT/Havale, fatura ödeme ve daha birçok bankacılık işlemini İnternet Şubesi ve ATM’lerimiz ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsin.

POSPara üyesi işyerlerinden alışveriş anında nakit çekebilirsin.

Hesap bakiyeni öğrenmek için “BAKIYE” yazıp 4747’ye SMS gönderebilirsin.

Kredi Kartı Özelliği

Maximum üye kuruluşlarında taksitli alışveriş yapabilir, Maxi Puan kazanabilir, kampanyalara katılabilir ve birbirinden cazip Maximum Kart indirimlerinden yararlanabilirsin.

Kredi kartı özelliği ile yaptığın alışverişlerden kazandığın Maxi Puan’larını anında  alışverişlerinde harcayabilirsin.

Kartının kredi kartı özelliği açık ise 50 TL ve altındaki alışveriş işlemlerini temassız olarak bu özellikle, kredi kartı özelliği açık değilse banka kartına para yükleyerek gerçekleştirebilirsin.

Kredi kartı özelliği ile günün her saatinde nakit avans çekebilirsin.

Kartın ücretsizdir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.