Kampanya Bulucu

Ziraat Bankası’ndan English Home’da Geçerli Yüzde 15 İndirim

İnternet alışverişlerinde en fazla rağbet gören English Home, Ziraat bakası aracılığı ile artık Yüzde 15 daha ucuz. Ziraat kampanyaları ile English Home kampanyalarının ortaklaşa başlatmış olduğu bu kampanyada indirim tüm ürünlerde geçerli olacak.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan emekli maaşını Ziraat Bankası’na taşıyan müşteriler ve www.englishhome.com.tr internet sitesi abonelerinin tamamı yararlanabilir. Kampanya sadece internet sitesinde değil, mağazalarda da geçerli olabileceği için, sadece Ziraat Bankası müşterileri bu kampanyadan yararlanabilir.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmeniz için alışverişten önce kampanyaya kayıt yaptırmak gerekmektedir. Kayıt için telefonlarınızın mesaj bölümüne EHM yazıp, bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazıp 4757’ye göndermeniz gerekecektir.

İndirim Nasıl Uygulanacak?

Kampanya için kayıt mesajını gönderdikten sonra onay mesajı ile birlikte size bir promosyon kodu gelecektir. Bu kodu alışveriş yaptıktan sonra ödeme esnasında kasada ki görevliye ileterek indirimi toplam fiyat üzerinde uygulayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Ürünlerde Geçerlidir?

Bu kampanya indirimli, indirimsiz, yeni sezon, eski sezon fark etmeksizin tüm ürünlerde geçerli olacaktır. Hem internet sitesinden yapılan alışverişlerde, hem de mağazalarda geçerli olacaktır. internet sitesinden de ödeme kısmında ki “indirim kupon no” kısmına promosyon kodunu girince indirim otomatik fiyata yansıyacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli Olacaktır?

Kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar yapılacak olan alışverişlerde geçerli olacaktır. Bu tarihten sonra kampanya geçerliliğini kaybedecektir.

Kampanya ile ilgili Bilmem Gereken Başka Bir Şey Var Mı?

Emekli maaşını Ziraat Bankasına taşıyan ve kampanyaya kayıt yaptıran herkesin yararlanabileceği bu kampanya ile ilgili tüm detaylar Ziraat Bankası sorumluluğundadır. Ziraat Bankası kampanya ile ilgili detayları değiştirme ve kampanyayı bitirme hakkını Salı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.