Kampanya Bulucu

Ziraat Bankası’ndan Emeklilere Özel Avea Kampanyası

Ziraat Bankası, emeklilere sunmuş olduğu avantaj ve kolaylık konusunda yapmış olduğu kampanyalarla bilinir. Şimdi yine Ziraat kampanyaları ile emekli maaşını Ziraat Bankasından alan emeklilere Avea’da avantajlar sunuluyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Avea kampanyası ile emekli maaşını alan Ziraat müşterileri Avea’da her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS ve 500 MB internetlik tarifeyi 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile ayda sadece 16 TL’ye yararlanabilirler. Üstelik istediği 2 kişiyi daha bu kampanyadan yararlanmasını sağlayabilir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Avea hizmeti olarak sunulan bu Ziraat 500 tarifesinden Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan ve Avea abonesi olan müşterilerin tamamı yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için kampanyaya kayıt olunmalı ve aynı zamanda 12 ay boyunca bu tarifeyi kullanacağına dair bir taahhüt vermelidir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için Ziraat Bankası sistemine ait cep telefonunda kısa mesaj gödermek gerekir. Telefonun mesaj bölümüne ZIRAAT yazıp, bir boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp 5555’e göndermek gerekir. Ya da çağrı merkezini de arayarak kampanyadan yararlanacak işlemlerin yapılmasını talep edebilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için herhangi bir katılım tarihi sınırlaması yapılmamıştır. Hem Ziraat Bankası, hem de Avea bu kampanyanın koşullarını istediği zaman değiştirme, ya da kampanyayı istediği zaman bitirme hakkını saklı tutar.

Kampanyanın Sunduğu Fiyat Avantajı Nedir?

Bu kampanya kapsamında sunulan tarife Avea bünyesinde yer alan bir tarifedir ve normal şartlarda tarifenin aylık ücreti 32 TL’dir. Numarasını taşıyarak, ya da yeni bir hat satın alarak bu tarifeye gelen müşteriler 25 TL’den yararlanırlar. Bu kampanya kapsamında da aynı tarife 16 TL’dir. Yani normal fiyatının yarısı kadar indirim sağlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.