Kampanya Bulucu

Ziraat Bankası’ndan Emeklilere Digiturk Süper Paket Ayda 19,99 TL

Emekliler maaşlarını alacakları bankaları seçme konusunda özgürler. Bu nedenle bankalar bu alanda yarışmak için bir takım kampanyalar yapmaya devam ediyor. Şimdi Ziraat Bankası kampanyaları ile emekli maaşını Ziraat’ten alan emeklilere Digiturk paketleri de indirimli.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Digiturk kampanyaları ile emekli maaşını Ziraat Bankası’na taşıyan, ya da mevcut Ziraat Bankası’ndan alan müşteriler kampanya tarihi arasında başvurduğunda Digiturk’ten Süper Paket’i ayda sadece 19,99 TL ödeyerek kullanabiliyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Kampanyadan Yararlanabilmeniz için öncelikle maaşınızı Ziraat Bankası’ndan almanız gerekmektedir. Hem mevcut alanlar, hem de maaşlarını taşıyanlar bu kampanyadan faydalanabilir. Ayrıca aynı zamanda Digiturk’e yeni abone olacak olan kişiler bu kampanyadan yararlanabilir. Mevcut Digiturk aboneleri bu kampanyadan yararlanamaz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için kampanya şartlarını sağlıyor iseniz, üzerinde TC kimlik numarası yazan kimlik belgesi ile birlikte Digiturk bayilerine başvurabilirsiniz. Bu bayilerde kampanyadan yararlanmak istediğinizi söyleyerek 24 ay boyunca bu pakette kalacağınızın taahhüdünü vermeniz gerekecektir. Bu sayede 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son başvuru süresi 30 Eylül 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar başvuru yapmalıdır. Başvuru tarihinden sonra yapılan başvurularda bu kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanya ile Hangi Kanalları İzleyebilirim?

Kampanya kapsamında ilk olarak tüm Türksat kanallarını izleyebilirsiniz. Bunların dışında da İZ TV Discovery Channel, Animal Planet, Nat Geo Wild, History, National Geographic Channel gibi 6 adet belgesel kanalı. 5 adet film kanalı, 4 adet Spor kanalı ve 1 yaşam kanlı izleyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.