Kampanya Bulucu

Ziraat Bankası’ndan E-hamal.com’a Özel 15 TL Maxipuan!

Ziraat Bankası e-hamal.com internet sitesinden alışveriş yapmak isteyen kullanıcıları için muhteşem bir kampanya düzenledi. Bu kampanya kapsamında 15 TL maxipuan kazanma fırsatına sahipsiniz üstelik alışveriş yaptığınız takdirde size 1 litre Naturel Birinci Zeytinyağı ücretsiz olarak gönderilecektir. Hem de kargo ücreti ödemeden! Size hem zeytinyağı hem de maxipuan hediye eden bu cazip kampanyaya dair merak ettiğiniz bütün detaylar aşağıdaki yazımızda.

Kampanya Koşulları Nelerdir?

Bu kampanya 2 Ekim 2017 tarihinde başlayan ve 31 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek olan bir kampanyadır.

Bu kampanya kapsamında Maximum kart sahipleri e-hamal.com internet sitesinden yaptıkları 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL MaxiPuan kazanma şansı elde ediyorlar. Kazanabileceğiniz hediye maxipuanla birlikte 1 litre Naturel Birinci Zeytinyağı size hediye olarak gönderilecektir. Üstelik kargo ücreti ödemezsiniz.

Kampanyaya konu olan alışverişin peşin veya taksitli yapılmış olması önemli değildir, tek şart alışverişin tek seferde yapılmış olmasıdır.

Kampanyanın geçerli olabilmesi için, alışverişin maximum özellikli pos cihazlarından yapılması gerekir. Yani bu kampanya yalnızca maximum özellikli pos cihazlarından gerçekleştirilen işlemlerde geçerlidir.

Almaya hak kazandığınız maxipuanlar 9 Kasım 2017 tarihinde kartınıza yüklenecektir.

Kartınıza yüklenen maxipuanlar 19 Kasım 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. Bu tarihe kadar kullanmadığınız maxipuanlar 20 Kasım 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Bu kampanya müşteri bazında olan bir kampanyadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez  yararlanabilir ve 15 TL hediye maxipuandan daha fazla maxipuan kazanamaz.

Şirket kredi kartı, Ziraat ücretsiz kart sahipleri bu kampanyaya katılamazlar aynı zamanda maxipuan kullanılarak yapılan alışverişlerde de kampanyadan yararlanamazsınız.

Ziraat Bankası maximum kart ve İş Bankası maximum kart ile yapılan alışverişlerin  birleştirilmesi mümkün değildir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Eğer Ziraat Bankası maximum kart sahibiyseniz ve bu kampanyaya katılmak istiyorsanız, yapmanız gerekn tek şey kampanyaya katılmak istediğinizi belirten bir kısa mesaj göndermektir. Bunun için “EHAMAL” yazıp bir boşluk bırakıp  harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757 numarasına kısa mesaj göndermeniz  yeterli olacaktır. Bu kısa mesajın Ziraat Bankası iletişim sisteminde bulunan cep telefonu numaranızdan gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için yurtiçinden gönderilen kısa mesajlar için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Ancak eğer kampanyaya KKTC’den katılmak isterseniz kampanyaya katılmak için göndereceğiniz kısa mesajlar operatörünüzün kendi tarifiniz üzerinden bir kısa mesaj olarak ücretlendirilirsiniz. KKTC’den kampanyaya katılmak için katılım mesajını 0532 752 47 47 numarasına gönderebilirsiniz. Bu kısa mesajı ödemenizi gerçekleştirmeden önce göndermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde alışverişi yaptıktan sonra kampanyaya katılımınızın sağlanması mümkün değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.