Kampanya Bulucu

Ziraat Bankası N11.com Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Ziraat Bankası’nın müşterilerine çok daha avantajlı bir online alışveriş ağı kurabilmeleri için tanımış olduğu dikkat çekici kampanyalarından bir tanesi de, Ziraat Bankası N11.com kampanyası oldu. Özellikle de insanların daha kaliteli ve çok daha uygun bir alışveriş işlevselliğine dahil olmasına olanaklar tanıyan Ziraat Bankası n11.com kampanyası içerisinde sizleri birbirinden avantajlı imkanlar beklemektedir. Ziraat Bankası n11.com kampanyası dahilinde sizler tek seferde gerçekleştireceğiniz peşin ya da taksitli 500 TL alışverişlerinizde 25 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde de 50 TL maxi puan kazanmış olacaksınız. Her açıdan cazip bir avantaj haline dönüşecek olan bu kampanya sayesinde de adımlarınızı temkinli ve çok daha kaliteli bir şekilde atabilmeniz mümkün olabilir. Üstelik online alışverişin en nitelikli adreslerinden biri olarak lanse edilen N11.com içerisinde rahatlıkla gezebilecek ve maxi puan işbirliğiyle dilediğiniz ürünü en uygun koşullar altında alabileceksiniz. Bu aşamalar dahilinde de Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesinin içerisine giriş yaparak ilgili kampanya hakkında her çeşit bilgiye ulaşabilirsiniz. Özellikle de Ziraat Bankası N11.com kampanyası dahilinde sizlerin her zaman genişletilmiş bir memnuniyet olgusundan da yararlanacağınızı bilmenizi isteriz. Zaten önemli olan şey bu aşamalarda her zaman memnun kalarak adımlarınızı atmak olacağı için, ileri seviyeli bir alışveriş düzenini gerçekleştirerek puanlarınızı alabilirsiniz. Genel anlamda baktığımız zaman Ziraat Bankası N.11.com kampanyası hem ideal, hem de pratik bir alışveriş puan düzenini sizler için tanımaktadır. Zaten biraz önce de belirtmiş olduğumuz gibi N11.com üzerinden gerçekleşebilecek olan kampanyalar dahilinde sizlerin sistemli ve her zaman avantajlı indirimlerden de yararlanabilmeniz mümkün hale gelecektir. Bu sebepten de Ziraat Bankası N11.com kampanyası avantajlı bir yapıya sahip olmaktadır.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Ziraat Bankası n11.com kampanyası kart bazında değil, genel olarak müşteri bazında ilerleyiş göstermektedir. Özellikle de kampanyadan Ziraat Bankası müşterileri rahat bir şekilde yararlanabilir. Bu sebepten de tek yapmanız gereken şey gerekli olan bütün başvuruları gerçekleştirmek ve adımlarınızı da bu doğrultu üzerinden atmaya başlamak olmalıdır. Bunları sağladığınız andan itibaren de Ziraat Bankası N11.com kampanyasından rahatlıkla yararlanmaya başlamış olacaksınız.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Ziraat Bankası N11.com kampanyasına katılım talebini iletebilmek adına sizlerin cep telefonlarınızın SMS bölümüne N11 yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan ve yapılacak olan kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonunu numaranızdan 4757’ye kısa mesaj gönderebilir, internet sitesi üzerinden de kampanya bölümündeki sağ üst bölmede yer alan Katıl butonunu tıklayarak ilgili başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu aşamaları gerçekleştirdiğiniz andan itibaren de zaten genel olarak mevcut kampanyadan yararlanmaya gönül rahatlığı içerisinde başlamış olacaksınız

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Ziraat Bankası N11.com kampanyasının geçerli olduğu tarihler 1 ile 31 Temmuz olmaktadır. Bu tarihler dahilinde de sizler istediğiniz zaman başvurunuzu yapabilir ve alışverişlerinizle birlikte ilgili puan ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Her açıdan ideal bir yapıya sahip olan bu kampanyanın avantajları sizleri bekliyor olacak.

Ziraat Bankası N11.com kampanyasının şatları ve özellikleri oldukça alternatif biçimde şekil almaktadır. Bu şartları ve bilmeniz gereken hususları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Kampanyada ilave maksi puanlar kampanya sona erdikten 15 gün içinde müşterilerin kampanya kredi kartlarına dahil edilecektir.
  • Yapılan alışverişlerin tamamı şirket kredi kartı kapsamında değerlendirilecektir.
  • Kampanya sadece belirtilen zaman içerisinde geçerliliğini korumaktadır.

Kampanyaya katılmak için yurt içinden gönderilecek olan SMS’ler ücretsizdir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.