Kampanya Bulucu

Ziraat Bankası ile MTV Ödemeleriniz 5 Taksit

Tüm bankalar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri ile ilgili taksit kampanyası düzenledi. Fakat tüm bankalar anlaşmış gibi sadece 3 taksite kadar ödeme avantajı sunuyordu. Ziraat kampanyaları bunun dışına çıkarak size MTV borçlarınızı 5 taksit ile ödeme fırsatı sunuyor.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile eğer MTV ödemelerinizi Maximum özellikli Ziraat bankası kredi kartı ile yaparsanız 250 TL’ye kadar olan vergilerinizi 3 taksitte, 250 TL ve üzeri olan vergilerinizi ise 5 taksit ile ödeyebilirsiniz. Bu sayede vergilerinizi öderken zorlanmanıza gerek kalmaz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Maximum kampanyalarından Ziraat Bankasına ait Maximum kredi kartı olan tüm bireysel müşteriler yararlanabilir. Kurumsal müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. Bu karta sahip olanlar kampanyaya kayıt yaptırma gereği duymadan, ya da mesaj gönderme zorunluluğu bulunmadan bu taksit kampanyasından yararlanabilirler.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

1 Temmuz tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında ödemelerini yapmak zorundadırlar. Bu tarihler dışında yapılacak olan ödemeler kampanya kapsamının dışında tutulacağı için herhangi bir taksitlendirme işlemi yapılmayacaktır.

MTV’yi Nereden Ödeyebilirim?

Kampanya için geçerli olacak olan MTV ödemeleri Ziraat İnternet Şubesi’nden, Ziraat Bankası ATM’lerinden ya da Gelir İdaresi Başkanlığının resmi internet sitesi olan www.gib.gov.tr adresinden ödenmelidir. Bunun dışında kalan ödeme kanalları kampanya için geçersiz olacaktır.

Kampanya Tüm MTV Ödemelerinde Geçerli Midir?

Bu kampanya sadece 75 TL ve üzeri vergi borçlarında geçerli olacaktır. 75 TL’nin altı borçlarda herhangi bir taksitlendirme yapılmaz. 75 TL’nin üstü ve 250 TL’ye kadar olan ödemelere 3 taksit, 250 TL ve üzeri ödemelere de 5 taksit yapılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.