Kampanya Bulucu

Ziraat Bankası Engelsiz Destek Paketi Kampanyası

Ziraat Bankası, engelli vatandaşları ekonomiye dahil etmek için birçok avantajı sunan bir paket kampanyası başlattı. Bu Ziraat Bankası kampanyaları ile artık uygun faiz ve ödeme koşulları ile engelli girişimcilere destek verilecek, bireysel emeklilik sistemlerinde birçok avantaj sunulacak ve daha birçok kolaylık sağlanacak.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile başvuran engelli müşteriler çok uygun faiz oranları ile birlikte masrafsız ve 60 ay vadeli kredi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra yapılan bankacılık işlemlerinde engelli vatandaşlara özel indirimler sunulur. Hem kişiyi, hem de aile bireylerini kapsayan özel Bireysel Emeklilik Planları sunulur. Engelsiz Destek Paketi bunun gibi birçok şeyi barındırır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

18 yaşının üzerinde olan ve herhangi bir açıdan engeli olan tüm vatandaşlar bu kampanyadan ve paketten yararlanabilir. Kampanya diğer mevcut müşterilerin katılımına açık değildir. Kampanya ile ilgili daha detaylı bilgileri herhangi bir Ziraat Bankası şubesinden öğrenebilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize ya da başka bir şeye gerek yok. Engelli olduğunuzu gösteren bir belge ile birlikte herhangi bir Ziraat Bankası şubesine gitmeniz kampanyadan yararlanabilmeniz için yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bir kampanyadan çok bir uygulama olarak getirilen bu pakette herhangi bir zaman sınırlaması yok. Ziraat Bankası sürekli olarak bu uygulamayı sürdürmek istiyor. Fakat Ziraat Bankası aynı zamanda bu paketin içeriği ile değişiklik yapma, ya da kaldırma hakkını da saklı tutar.

Kampanya Sadece Engelli Vatandaşlara mı Özgü?

Bu Ziraat kampanyaları sadece bireylere yönelik değildir, engelli bireylere iş imkanı sunan ya da ortaklarından en az birinin engelli olduğu firmalar da bu kampanyadan yararlanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.