Kampanya Bulucu

Ziraat Bankası Emekli Maaşı Müşteri English Home İndirimleri Kazanıyor

Ziraat Bankası müşterileri indirimler ile kazanmaya devam ediyor, ev dekorasyonunda modern markalardan mükemmel fırsatları yakalıyor.

Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan çeken müşteriler, English Home internet sitesinden yapacakları alışverişlerde ek %15 indirim kazanma şansı yakalıyor.

İndirimler Englishhome.com.tr sitesinden yapacağınız alışverişleriniz için geçerlidir. Kampanyaya katılım ise tek bir SMS kadar basit.

EHM boşluk TC Kimlik Numaranızı yazarak 4757 numarasına ücretsiz olarak SMS attığınızda indirimlerden yararlanabilme şansına sahip oluyorsunuz.

SMS ardından kontrol hemen yapılacak ve emekli maaşınız Ziraat Bankası’nda ise tarafınıza kullanabileceğiniz özel promorsyon kodu gönderilecektir.

Sonrasında ise English Home resmi internet sitesinde yapacağınız indirimli ya da indirimsiz tüm ürünlerde geçerli %15 indirim kazanacaksınız.

İndirimler 30 Eylül 2015 tarihine kadar geçerlidir. Hali hazırda indirimde bulunan ürünleri aldığınızda ek olarak %15 daha indirim ekleyebiliyorsunuz.

İndirimli ürünlerde herhangi bir alım sınırı olmadığı gibi kredi kartına taksitli bir şekilde de ödeme yapabiliyorsunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.