Kampanya Bulucu

Ziraat Bankası Düşük Faizli Konut Kredisi

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?                   

Son zamanlarda konut kredisi denilince akıllara gelen ilk kurum şüphesiz ki Ziraat Bankası olmaktadır. Özellikle de Ziraat Bankası konut kredisi kampanyasında müşterileri için tanımış olduğu düşük faizli kredi imkanı sayesinde, pek çok kesime hayalindeki eve kavuşma imkanı doğurmuştur. Bu imkan kapsamında da Ziraat bankası konut kredisi dahilinde de belli başlı avantajları da mutlaka göz önünde bulunduramanızı tavsiye ederiz. Ziraat bankası konut kredisi avantajları kapsamında da öncelikle adı üzerinde olabildiğince düşük bir faiz oranına dahil olacağınızı bilmenizi isteriz. Bu faiz oranlarının yanı sıra ödeme vadelerinin de sizlerin bütçenize uygun bir tempo üzerinden oluşturulacak programla şekil alacağını da bilmenizi isteriz. Bunun dışında da Ziraat bankası konut kredisi kampanyasında kredi ödeme aşamalarında herhangi bir faiz arttırımı ile asla karşılaşmamış olacaksınız. ani her daim eş zamanlı ve aynı bir faiz ödeme biçiminde ilerleyiş yapacaksınız. Bu da sizlerin avantajlı bir yapıda adımlar atmanıza vesile olacaktır. 120 aylık bir vade ile çekilecek olan Ziraat Bankası konut kredisi imkanlarında maksimum vade de 120 ay olarak belirlenmektedir. Yani gönül rahatlığı ile sizlere en uygun biçimlerde çektiğiniz konut kredisinin ödemesinde bulunmuş olacaksınız. Bu da hem ev sahibi olmanıza, hem de maddi açıdan cüzdanlarınıza büyük referanslar sağlamanıza vesile olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?                 

Ziraat Bankası konut kredisi kampanyasının faydalanma açıları açısından sizlerin belli bir yere bağlı bir gelirinizin olması şarttır. Bunun yanı sıra bir de, daha önce borcu ödenememiş bir kredi çekimi de yapmamanız gerekmektedir. Bunları sağlayan her kesimin herhangi bir soruna maruz kamadan ilgili birimlerden kampanyadan yararlanabilecek bir işleyiş alabileceğini de bilmenizi isteriz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?          

Ziraat Bankası konut kredisi kampanyasına online olarak katılım imkanı bulunmaktadır. Bunun için bankanın resmi internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra sizler herhangi bir Ziraat Bankası şubesine de başvuruda bulunarak ilgili kampanya hakkında net bilgiler alabilir ve gerekli işlemlerinizi resmiyete kavuşturabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Ziraat Bankası konut kredisi kampanyasının genel tarihleri banka sitesinin resmi adresinde de belirtilmketedir. 2016 senesi içerisinde geçerliliğini korumakta olan bu kampanya üzerinden sizlerin rahat adımlar atarak amaçladığınız krediden yararlanma imkanınız olacaktır. Bunun dışında da başvuru tarihleri arasında da gerekli olan her türlü bilgiye rahat bir şekilde ulaşabilme imkanı da sizleri bekliyor. Her zaman uygun bir faiz dilimlemesine sahip olan bu kredinin genel sunumları sayesinde çok memnun kalacaksınız.

Kampanyanın Şartları Nelerdir?               

Ziraat Bankası konut kredisi kampanyasının şartları açısından karşınıza gerçekten de farklı şartlar çıkacaktır. Bu şartların yanı sıra sizlere belli başlı özelliklerinde sunulacağını bilmenizi isteriz. Lakin tüm bunların başında sizlerin kredi puanınızın da yüksek olması önemlidir. Keza daha önce belli yerlerden herhangi bir kredi çekimi yapmamanızda, mevcut kredi çekiminizi kolaylaştıracak ve sizleri bir çırpıda hayalinizdeki uygun eve yerleştirecektir. Ziraat Bankası Konut kredisi özellikleri ve içerisindeki şartları da sizler için şu şekilde sıralamak mümkün olabilir;

  • 120 aya kadar vade ile satın alınacak olan konutun eksprertiz değerinin en fazla %75’i kadar kredi kullanılmaktadır.
  • Krediye konu olan gayrimenkul üzerine ipotek tesis edilir. Gerekli göründüğü takdirde de hak teminat talebi edilir.
  • Kredi süresi boyunca da zorunlu hayat, konut ve sağlık sigortası yapılmaktadır.

Bütün bu özellikler ile birlikte de Ziraat Bankası konut kredisi kampanyasından yararlanma şansı sizleri bekliyor olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.