Kampanya Bulucu

Ziraat Bankası Bireysel Emeklilik Kampanyasında Ferdi Kaza Sigortası Hediye

Ziraat kampanyaları, bu sefer bireysel emeklilik sistemi ile ilgili bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile hem geleceğinizi güvence altına alabilir, hem de hediye olarak Ferdi Kaza Sigortasını kullanabilirsiniz.

Kampanya 17 Nisan 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar Bireysel Emeklilik sistemine üye olan tüm kadınlar hediye olarak 1 yıl boyunca geçerli olacak Ferdi Kaza Sigortası kazanıyor. Üstelik bu sisteme kayıt olurken yönetim gideri, giriş aidatı gibi ücretlerin hiç birini de ödemiyorlar. Kampanyanın geçerli olabilmesi için, 1 yıl boyunca devam edecek bir ödeme talimatı verilmesi gerekiyor. Bireysel emeklilik sistemine verilecek olan talimat kredi kartı ya da mevduat hesabından verilebilir. Ödeyecek olduğunuz aidatın tutarı 150 TL ile 250 TL arasında ise hediye ferdi kaza sigortası 20.000 TL teminatlı olacaktır. Eğer 250 TL’nin daha üzerinde ise 40.000 TL teminatlı olacaktır.

Ziraat Bankası Bireysel emeklilik sistemi

Ziraat Bankası bireysel emeklilik kampanyalarının detayları şu şekildedir:

• Kampanyadan 16 Mart – 17 Nisan 2015 tarihleri arasında Ziraat Emeklilik’ten Bireysel Emeklilik Sözleşmesi yaptıran tüm kadınlar yararlanabilir.
• Kampanyanın başlangıç tarihinden önce, Ziraat Emeklilik’te Bireysel veya Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Sözleşmesi bulunmayan yeni katılımcılar kampanyadan yararlanabilir.
o Yakut 1 Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Planı (faize duyarlı müşterilerimiz için)
o Yakut 2 Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Planı
• En az bir yıl boyunca aylık katkı payı ödemelerinin kredi kartı veya Ziraat Bankası hesabından otomatik ödeme talimatı ile düzenli ödenmesi esas olup, aşağıda belirtilen seçeneklerden birinin seçilmesi gerekmektedir.
• Alternatif 1’in seçilmesi durumunda düzenli katkı payı ödemelerini kredi kartı veya Ziraat Bankası hesabından otomatik ödeme talimatı ile yapan katılımcılar; bir yıl boyunca yararlanabilecekleri 20.000 TL Kaza Sonucu Vefat, 20.000 TL Kaza Sonucu Maluliyet teminatlarını içeren hediye Ferdi Kaza Sigortası’na sahip olacaklardır

Seçenek Aylık Asgari¬ Katkı Payı Avantaj
Alternatif 1 150 TL- 249 TL 20.000 TL Teminatlı Hediye Ferdi Kaza Sigortası
Alternatif 2 250 TL ve üstü 40.000 TL Teminatlı Hediye Ferdi Kaza Sigortası
• Alternatif 2’nin seçilmesi durumunda düzenli katkı payı ödemelerini kredi kartı veya Ziraat Bankası hesabından otomatik ödeme talimatı ile yapan katılımcılar; bir yıl boyunca yararlanabilecekleri 40.000 TL Kaza Sonucu Vefat, 40.000 TL Kaza Sonucu Maluliyet teminatlarını içeren hediye Ferdi Kaza Sigortası’na sahip olacaklardır.
• Başka bir emeklilik şirketinden aktarım ile gelen sözleşmeler kampanya kapsamında değildir.
• 65 yaş üzeri katılımlarda Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları gereğince Ferdi Kaza Sigortası yapılmayacaktır.
• Hediye Ferdi Kaza Sigortası, teklif formunun imzalandığı tarihten 60 gün sonra cayma süresinin sonunda sözleşmenin yürürlükte olma şartı ile başlar.
• İşveren Grup Emeklilik Sözleşmeleri kampanya kapsamında değildir.
• Kampanya dönemi içerisinde birden fazla sözleşme yapılması durumunda sadece bir kez ve her bir katılımcı için sadece ilk sözleşmesi için Ferdi Kaza Sigortası hediye olarak verilir. Aynı anda birden fazla sözleşme alınması halinde katkı payı yüksek olan sözleşme için Ferdi Kaza Sigortası hediye edilecektir.
• Kampanya kapsamında yeni düzenlenen bireysel emeklilik sözleşmesinde; sözleşme başlangıç tarihinden (sözleşme ilk tahsilat tarihi) itibaren 1 yıl içinde düzenli katkı payı ödeme tutarı kampanya koşullarında belirtilen alternatiflerin katkı paylarından daha aşağı olacak şekilde değiştirilemez. Aksi takdirde Ferdi Kaza Sigortası iptal edilir.
• Emeklilik sözleşmesi kapsamında katkı payı ödemelerinin vadesinde yapılması esastır. Ödeme tarihi vade tarihini takip eden otuzuncu güne kadar katılımcının belirlediği tarih olup, ardışık iki ay ödeme yapılmaması durumunda Ferdi Kaza Sigortası iptal edilecektir. Ödeme tarihinin tatil gününe denk gelmesi halinde, ödeme tarihi takip eden ilk iş günüdür
• Kampanyadan yararlanılabilmesi için katkı payı ödemelerinin düzenli ödenmesi esastır. Ödemelerin herhangi bir sebeple 1 yıl boyunca düzenli olarak yapılmaması, taahhüt edilen düzenli katkı payı ödeme tutarının altında kalacak şekilde yapılması, katkı payı ödemeye ara verilmesi, kredi kartının iptal olması veya çalınması durumunda yeni kart bilgilerinin bildirilmemesi, kampanyayı kapsayan planların dışında başka bir plana geçilmesi durumlarında Ferdi Kaza Sigortası iptal edilecektir.
• Kampanyadan faydalanmak isteyen katılımcılar, 1 yıl boyunca Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik Sözleşmesi kapsamında düzenli katkı payı ödemeyi Ziraat Emeklilik’e taahhüt eder. Birden fazla katılımcı beyanı olması durumunda sadece bir sözleşme için Ferdi Kaza Sigortası hediye edilecektir.
• Kampanyadan yararlanabilmek için Ziraat Bankası hesabından otomatik ödeme talimatının verilmiş olması, kredi kartının mail order ve İnternet Bankacılığı yoluyla alışveriş işlemlerine açık olması gerekmektedir.
• Kampanyaya katılan tüm bireysel emeklilik katılımcıları yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.