Kampanya Bulucu

Ziraat Bankası Bankkart’tan Çiçek Alımlarında Yüzde 20 İndirim

Normalde size avantajlar sunan, indirimler yapan, taksit yapan ya da hediyeler kazandıran kampanyalar kredi kartı ile sınırlıdır. Fakat Ziraat Bankası banka kartı ile ilgili bir kampanya başlattı. Şimdi Ziraat kampanyaları ile www.herkesecicek.com adresinden alınan çiçeklerde indirim var.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Ziraat bankasının hesap kartı olan Bankkart ile belirlenen kampanya tarihleri arasında www.herkesecicek.com’dan çiçek almış olduğunuzda tüm özel çiçeklerde Yüzde 20 indirim sunulacaktır. Üstelik hiçbir kampanya kaydı da gerekmez.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Ziraat bankasında hesabı bulunan her kişi bu Herkeseçiçek kampanyalarından yararlanabilir. Bunun için yapılması gereken tek şey kampanya tarihleri arasında olması ve ödemeyi Ziraat Bankkart ile yapılmasıdır.

Kampanya Hangi Tarihler arasında Geçerli Olacak?

22 Temmuz tarihine başlayan bu kampanya 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında internet sitesinden siparişi vermeli ve ödemeyi yapmalılardır. Kampanyadan yararlanmak için kayıt yaptırma ya da SMS gönderme zorunluluğu yoktur.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan her kişi aynı koşullarda yararlanabilir. Kampanyada herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. Her Ziraat Bankası müşterisi Bankkart ile bu kampanyadan sınırsız sayıda yararlanabilir. Kampanya süresi boyunca kampanyadan yararlanabilirsiniz. Fakat hem Zirrat Bankası, hem de www.herkesecicek.com bu kampanyanın koşullarını değiştirme ve kampanyayı istediği zaman bitirme hakkını saklı tutar.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için www.herkesecicek.com adresine girdikten sonra istediğiniz çiçeği seçip, ödeme sayfasına doğru ilerlemeniz gerekir. Ödeme sayfasına gelmiş olduğunuzda kart bilgilerini girmeniz gereken alanı doldurunca kampanyanın indirimi anında uygulanır. Tutar %20 indirimli olarak ekrana yansır ve ödeme onayı verildiğinde indirimli olan tutar karttan otomatik çekilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.