Kampanya Bulucu

Ziraat Bankası Anneler Günü Kampanyası

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Ziraat Bankası Anneler Günü Kampanyası” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde ve kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi kartlarından birini kullanarak Maximum üye iş yeri olan ve giyim, ayakkabı, giyim aksesuarı, optik, kuyum ve kozmetik sektörlerinde faaliyet göstermekte olan iş yerlerinden tek seferde ve farklı yerlerde yapılacak olan 100 TL ve üzeri taksitli ya da peşin işlemlerde 2. alışverişte 20 TL değerinde Maxi Puan kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya Anneler Günü’ne özel olarak 1 Mayıs ve 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin kampanyaya katılım taleplerini iletebilmeleri için Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinde yer alan kampanya sayfasının sağ üst bölümünde yer alan “Katıl” butonuna tıklamaları ve kendilerinden istenecek olan bilgiler eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeleri gerekmektedir. Bununla birlikte ANNEM yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak harcama yapılmış ya da yapılacak olan karta ait numaranın son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden 4757 numarasına kısa mesaj göndererek kampanyaya katılmanız mümkündür. Kampanyaya katılabilmek için yurt içinden gönderilecek olan kısa mesajlar için herhangi bir tutarda ücret alınmayacaktır.

Kampanyaya Ziraat Maximum kart ile katılmak isteyen kişilerin yine benzeri işlemleri yaptıktan sonra 4402 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Kampanyaya Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti üzerinden katılmak isteyen kişilerin bu mesajı 0 532 752 47 47 numarasına göndermeleri gerekmektedir. KKTC üzerinden kampanyaya katılmak için gönderilecek olan kısa mesajlar için kullanılan operatör tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre ücretlendirilirsiniz.

Kazandığım Maxi Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanacağınız ilave Maxi Puanlar kampanyanın sona ermesinin ardından alışveriş yapmış olduğunuz kartınıza 10 iş günü içerisinde yüklenecektir.

Kazandığım Maxi Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanmış olduğunuz İlave Maxi Puanları 8 Haziran 2017 tarihine dek kullanmanız gerekmekte olup bu tarihe dek bu kampanyadan kazanarak elde ettiğiniz ve kullanmadığınız Maxi Puanlar 9 Haziran 2017 tarihinde saat 00:00’dan itibaren kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında hazırlanmış olduğu için her bir müşterinin bu kampanyadan yalnızca bir kez faydalanmasına izin verilecek ve kampanya genelinde en fazla 20 TL değerinde Maxi Puan kazanılmasına müsaade edilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Aynı gün içerisinde farklı iş yerlerinden yapılacak olan alışverişler kampanya kapsamında kabul edilecek olmak ile birlikte aynı gün içinde tek bir iş yerinden yapılacak olan birden fazla alışveriş kampanya kapsamına dahil edilmez.

Kampanya kapsamında belirtilmiş olan sektörlere ek olarak Paşabahçe, Remzi Kitap Evi, D&R, Nezih Kitap Evi ve İş Kültür Yayınları’a ait olan mağazalar dahil edilmiştir.

Ziraat Ücretsiz Kart, Şirket Kredi Kartı ve Maximum Fırsat kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Maxi Puan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Yapılan alışverişlerin ardından iptali ya da iadesi gerçekleşen işlemlerde Maxi Puan kazanımı mümkün olmayacaktır.

Online ödeme şirketleri kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Ziraat Bankası önceden fiili olarak haber verme ihtiyacı dahi hissetmeden kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir kısmını değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.