Kampanya Bulucu

Zen Pırlanta’da 200 TL Paraf Para!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Zen Pırlanta’da 200 TL Paraf Para!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Paraf üyesi iş yerlerinden biri olan Zen Pırlanta mağazalarından tek seferde taksitli ya da tek çekimli 1.000 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde toplamda 200 TL değerinde Paraf Para kazanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Zen Pırlanta’da 200 TL Paraf Para!” kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin 1 Mart ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında kampanyaya katılım göstermesi için Paraf üyesi iş yeri olan Zen Pırlanta mağazalarına giderek 1.000 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri iki farklı yol bulunmaktadır. Bunlardan ilki Paraf üyesi iş yerlerinden biri olan Zen Pırlanta mağazalarına gitmektir. İkinci yöntem ise Zen Pırlanta resmi internet sitesi üzerinden alışveriş yapmaktır. Bu iki yol haricinde ekstra bir şey yapmadan kampanyaya katılım gösterebilirsiniz.

Kazandığım Paraf Para’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanya kapsamında kazanacağınız Paraf Para’lar kartınıza anında yüklenecek olup bir sonraki alışverişinizde kullanılabilir olacaktır.

Kazandığım Paraf Para’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Paraf Para’ları 30 Nisan 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe dek kullanılmayan Paraf Para’lar kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde 1 Mayıs 2017 tarihinde silinecektir.

Kazandığım Paraf Para’ları Nerede Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Paraf Para’ları alışverişi nereden yaptığınıza bağlı olarak değişken bir şekilde kullanabilirsiniz. 1.000 TL ve üzeri alışverişlerini Paraf üyesi iş yerlerinden biri olan Zen Pırlanta mağazalarında yapmanız halinde kazanmış olduğunuz Paraf Para’ları sadece Paraf üyesi iş yerlerinden biri olan Zen Pırlanta mağazalarında Paraf Para süre bitiminde dek bir sonraki alışverişinizde kullanabilirsiniz. Bununla birlikte Zen Pırlanta resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerden kazanacağınız Paraf Para’ları da sadece Zen Pırlanta resmi internet sitesi üzerinden Paraf Para süre bitimine dek bir sonraki alışverişinizde kullanabilirsiniz.

Bununla birlikte kampanyadan kazanmış olduğunuz Paraf Para’ları kampanyalı ürünlerde ve alyans alımlarında kullanamazsınız.

Kampanyaya Hangi Ürünler Dahil Edilmemiştir?

Bu kampanya kapsamına tek bir taşı 0,90 karat ve üzeri ürünler ile Zen Pırlanta tarafından özel olarak indirim yapılmış ya da çeşitli kampanyalar sebebiyle indirime girmiş ürünler ile birlikte evlilik için çift alyansları dahil edilmemiştir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanyaya katılım gösteren her bir müşteri bu kampanyadan sadece tek bir sefer yararlanabilecektir. Bu nedenle de her bir müşterinin bu kampanya kapsamında kazanabileceği en yüksek Paraf Para miktarı 200 TL ile sınırlandırılmıştır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyaya Zen Pırlanta resmi internet sitesi üzerinden de katılım gösterebilirsiniz.

Bu kampanyadan Paraf Para kazanabilmek için alışverişlerinizi Paraf POS’ları kullanarak yapmanız gerekmektedir.

Ek kartlar, sanal kartlar ve Parafly kartları bu kampanyaya dahil edilmiştir.

Business kart ya da Paraf Para kullanılarak yapılan işlemler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya dönemi içinde alışverişi yapılan ürün ya da ürünlerin iadesi ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde Paraf Para kazanımı gerçekleşmeyecektir.

Paraf Para transferleri Paraf Para kullanımı sayılmayacağı için transferi gerçekleşen Paraf Para’lar da geri alınır.

Türkiye Halk Bankası bu kampanya ile ilgili oluşturmuş olduğu koşulların bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı önceden fiili olarak haber verme ihtiyacı duymadan sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.