Kampanya Bulucu

Yves Rocher’ da Bayram İndirimi

Kaynağını doğadan alan Yves Rocher her bayram olduğu gibi bu bayram da kampanyalarla dolu. Birçok üründe % 30′ a varan indirim var.

Peki hangi üründe ne kadar indirim var?

Tüm banyo ürünlerinde %25, Erkek ürünlerinde %30, Saç bakımı ürünlerinde %25,  cilt bakımı ürünlerinde %20,  makyaj ürünlerinde %25, vücut ürünlerinde ise % 50′ ye varan indirimler mevcut.

Üstelik internet sitesi üzerinden yapacağınız 99 TL ve üzeri alışverişlerde 6 etki bir arada kusursuzlaştırıcı BB krem hediye. Stoklarla sınırlı bu kampanyayı kaçırmayın.

Yves Rocher’ ın tüm ürünlerin aktif bileşeni mutlaka bir bitkisel içeriktir. Üstelik ürünlerinin bitkiselliğini ve zararsızlığını garantileyen nadir firmalardan birtanesi. Organik tarıma öncelik veriyor ve nesli tükenmekte olan ürünlerin kullanımını reddediyor. Bunun yanında GDO lu ve hayvansal ürünlerin kullanımını da reddediyor. Tüm üretim süreçleri Avrupa Birliği Çevreyi Koruma Standartlarıyla uyumlu. Yves Rocher sizin ve cildinizin sağlığını sizin kadar düşünüyor. Fransız markası olan Yves Rocher büyülü parfümleri,  birçok cilt ve vücut bakım ürünleriyle sizleri mağazalarına ve www.yvesrocher.com.tr adresine bekliyor. Bayram kampanyalarını kaçırmayın.

İyi alışverişler dileriz..

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.