Kampanya Bulucu

Yüzde Sıfır Faizle Opel Astra

Opel Astra, hem gücü, hem performansı, hem de tasarımı ile birçok kişinin hayallerini süsleyen, sevenlerinin hayranlık derecesine varan tutkuları olan bu aracı uygun ödeme koşulları ve başlangıç fiyatları ile artık çok daha kolay. Opel Showrom’larına giderek koşullarınıza uygun ödeme planı ile aracınızı hemen alabilirsiniz.

Opel Astra alırken iki farklı avantajdan yararlanabilirsiniz. Bu avantajlardan biri yüzde sıfır faizle, tam 15 ay vadeli 15.000 TL kredi. Bu fırsatı kullanarak hiç faize gerek kalmadan kolaylıkla Opel Astra sahibi olabilirsiniz. Diğer fırsat ise ödeme planınızı kendinizin ayarlayabilmesi. Çok daha avantajlı ödeme koşullarını inceleyip, size en uygun olanı seçebilirsiniz. Yani firmanın kendi sloganına göre %100 güce %0 Faiz ile sahip olabilirsiniz. Kampanya 30 Kasım 2014 tarihine kadar geçerli olacak. Araç bedelleri için verilecek olan krediler, araç bedelinin en fazla %70’i kadar olacaktır. Bu da sadece 50.000 TL’ye kadar olan araçlar için geçerli. Bu bedelden fazla araçların %50 bedeli kadar kredi verilebilecektir.

Opel Astra

Opel Astra Yüzde Sıfır Faiz Kampanyasının Detayları:

Kampanya 01 – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında ve 0 km -2014 model- Opel Astra model binek araçlar için geçerlidir. Kampanya kapsamında araç bedelinin maksimum %70’i kredilendirilecektir. Nihai fatura değeri 50.000 TL üstünde olan taşıtlar için ise taşıt bedelinin 50.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 50.000 TL’nin üstünde olan kısım için ise %50 olarak uygulanacaktır. Faiz oranı piyasa koşullarına göre değişebilecektir. *Örnek tablo; %0 faiz oranına, 15 ay vadeli ve 15.000 TL tutarlı krediye göre hazırlanmıştır. Aylık – yıllık maliyet oranı hesaplamasına kasko ve diğer sigorta masrafları dâhil edilmemiştir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.