Yurtiçi Kargo'dan Yurtdışı Kampanyası | Kampanya Bulucu

Yurtiçi Kargo’dan Yurtdışı Kampanyası

Yurtiçi Kargo’dan Yurtdışı Kampanyası

Ülke içerisinde en iyi hizmet veren kargo şirketleri arasında olan Yurtiçi Kargo, aynı zamanda kampanyaları ile de müşterilerini memnun edecek taşıma hizmeti sunuyor. Fakat şimdi Yurtiçi Kargo kampanyaları ile taşımacılık konusunda dünyaya açılacak bir kampanya başlattı.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Kargo kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında yurtdışına göndereceğiniz bütün ürünler %30 olarak indirimli olacak. Üstelik kampanya kapsamında yakıt farkı da uygulanmayacak. Bu sayede yurtdışına rahatça kargo gönderebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya 18 yaşını doldurmuş herkesin katılımına açıktır. İsteyen herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya YURTDIŞI EXPRESS gönderilerde geçerli olacaktır ve sadece kargo ücreti üzerinden %30 indirim yapılacaktır.  Diğer hizmetler kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, kampanya kodu kullanmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine gelerek, ya da adresinize kurye çağırarak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ekim 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 31 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kargo gönderimini yapmalıdır. bu tarihler dışında yapılan gönderilerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Gönderilerde Geçerlidir?

Bu kampanya sadece Yurtdışı Express gönderiler için geçerlidir. Bu gönderiler ile 149 kiloyu geçmeyen ve değeri 7.500 Euro’nun altında olan gönderiler gönderilebilir. Bu kriterlerin dışında olan gönderiler kampanya kapsamına alınmaz ve farklı bir tarife uygulanır. Kampanya ise farklı tarifelerde geçerli değildir.

Kargo Teslim Süresi Ne Kadardır?

Avrupa’ya yapılan gönderiler ile Rusya ve Ukrayna’ya yapılan gönderilerin teslimat süreleri 1-2 iş günüdür. Amerika için 2-3 arası iken, Güney Amerika’ya 3-4 ve Afrika’ya da 4-5 iş günü içerisinde ulaştırılır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ