Yurtiçi Kargo'dan Yurtdışı Kampanyası | Kampanya Bulucu

Yurtiçi Kargo’dan Yurtdışı Kampanyası

Yurtiçi Kargo’dan Yurtdışı Kampanyası

Yurtiçi Kargo, Türkiye’nin en büyük kargo ve taşımacılık şirketlerinden biridir. Şimdi Yurtdışı kargo gönderimlerini de oldukça hızlı ve kaliteli şekilde yapıyor. Üstelik Yurtiçi Kargo kampanyaları ile şimdi gönderimlerinizi indirimli olarak yapabilirsiniz.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kargo kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında yurtdışına kargo gönderimi yapmış olduğunuzda Yurtdışı Express kargoları %30 indirimli olacaktır. Üstelik bu kargolar için yakıt farkı da alınmayacaktır. Bu sayede kargolarınızı oldukça uygun fiyata yurtdışına gönderebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. İsteyen herkes, herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek, ya da adresine kurye çağırarak kampanyadan faydalanabilir. Kampanya için herhangi bir kişi ya da gönderi sınırlaması yoktur.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir katılım işlemi yapmanıza gerek yoktur. Promosyon kodu, SMS gönderimi gibi kayıt işlemleri olmaksızın, kampanya tarihleri arasında herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bunun için kargo görevlilerine söylemeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

10 Ekim tarihinde başlayan bu kampanya 31 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında gönderim işlemini gerçekleştirmelidir. Bu tarihler dışında yapılacak olan kargo gönderimleri kampanya kapsamında olmayacaktır.

Kampanya Hangi Kargo Gönderimlerinde Geçerlidir?

Bu kampanya sadece Yurtdışı Express kargo gönderimlerinde geçerli olacaktır. Bunların dışında ki kargo gönderimleri kampanya kapsamında olmayacaktır. Bu kampanya kapsamında gönderim ücreti üzerinden %30 indirim yapılacak ve yakıt ücreti alınmayacaktır.

Kampanya Hakkında Bilmeme Gereken Başka Bir Şey Var Mı?

Kampanya tamamen Yurtiçi Kargo’nun sorumluluğundadır. Yurtiçi Kargo istediği zaman, önceden haber vermeksizin kampanyanın şartlarını değiştirebilir ya da kampanyayı sonlandırabilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ