Kampanya Bulucu

Yurtiçi Kargo’dan Turkcell’lilere Yüzde 30 İndirim Kampanyası

Kargo ve taşımacılık hemen her insanın ihtiyaç duyduğu bir hizmet. Bu nedenle bu konuda ki kampanyalar her kesimden insanın ilgisini çeker. Yurtiçi Kargo kampanyaları da sürekli olarak bu konuda bir yenilik yatan kargo firmalarından. Şimdi yeni başlayan bir Turkcell kampanyası ile tüm Turkcell aboneleri kargolarını %30 indirimli olarak gönderecek.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya sadece belirli Turkcell aboneleri için başlatılmıştır. Bu nedenle sadece Turkcell abonesi olmak yeterli değil. Kampanyadan Turkcell’in Gnctrkcll aboneleri, kurumsal müşteriler ve Esnaf üyeleri faydalanabilecek.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak için kampanya kodu kullanmanız gerekir. Bu kampanya kodu da mesaj yolu ile alınacaktır. Bu kodu almak için Gnctrkcll üyeleri telefonlarının mesaj bölümüne YK yazarak 2278’e göndermelilerdir. Esnaf üyeleri ise ESNAF YK yazarak 1020’ye göndermeliler. Son olarak Turkcell kurumsal müşterileri de bu kampanyadan yararlanmak için mesaj bölüme İSTEKAZAN yazarak 2222’ye göndermeliler.

Almış Olduğum Kampanya Kodunu Kaç Defa Kullanabilirim?

Mesaj yolu ile almış olduğunuz kampanya kodları tek kullanımlıktır. Bir kodu sadece bir gönderide kullanabilirsiniz. Bu nedenle her gönderi için ayrı bir kampanya kodu almalısınız. Kampanyadan istediğiniz kadar faydalanabilirsiniz, bu konuda herhangi bir kısıtlama yapılmamıştır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 30 Haziran 2015’tir. Bu tarihten sonra kampanya kodu alamazsınız ve mevcut kodları kullanamazsınız. Ayrıca kampanya kapsamında Pazar günleri adresten teslim alım ve adrese teslim hizmetleri de bu kampanya ile yapılmamaktadır.

Bu Kampanya ile Gönderilecek Kargo’da Bedeli Kimin Ödemesi Gerekir?

Kampanya için gönderici ödemeli ya da alıcı ödemeli gibi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Her iki durumda da kampanya geçerliliğini koruyacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.