Kampanya Bulucu

Yurtiçi Kargo’dan Turkcell’lilere Özel İndirim!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Yurtiçi Kargo ile belirli günlerde ya da her gün yapılacak olan teslimatlarda Genç Turkcell üyeleri, Turkcell Esnaf üyeleri ve Turkcell’li olan kurumsal müşteriler tarafından yüzde otuz indirim kazanma şansı bulunuyor!

Bu Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

“Yurtiçi Kargo’dan Turkcell’lilere Özel İndirim!” kampanyası bu yıl içinde her gün geçerli olmak ile birlikte 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen Turkcell esnaf üyeleri, Genç Turkcell üyeleri ve Turkcell’li olan kurumsal müşterilerinin yapması gereken farklı şeyler bulunuyor.

Eğer bir Genç Turkcell üyesi iseniz YK yazıp 2278 numarasına kısa mesaj göndermeniz gerekiyor.

Eğer Turkcell Esnaf üyesi iseniz yapmanız gereken şey “ESNAF YK” yazdıktan sonra 1020 numarasına kısa mesaj göndermektir.

Bununla birlikte Turkcell’li bir kurumsal müşteri iseniz “ISTEKAZAN” yazmanız ve bu mesajı 2222 numarasına kısa mesaj olarak göndermeniz gerekiyor.

Yapacağınız bu işlemler sonunda bir defaya mahsus kullanabileceğini kampanya kodu elde edersiniz.

Kampanya Kodlarını Nasıl Kullanabilirim?

Kampanyadan elde edilecek olan kampanya kodlarını Yurtiçi Kargo şubelerine ya da acentelerine giderek kullanabileceğiniz gibi adresinize de bir Yurtiçi kuryesi çağırarak kullanabilirsiniz.

Yurt içinde Yurtiçi Kargo tarafından herhangi bir gün ya da her gün yapılan teslimat adreslerindeki alıcılar yapacakları bu gönderilerde kampanya adı olarak “TURKCELL KAMPANYASI”nı ve kampanya kodu olarak da yukarıda yer alan kampanya kodu elde etme kısa mesaj yöntemleri ile kullanabilecekleri kod ile birlikte GSM numaralarını da ileterek ücrete taşıma fiyat listesinde yer alan hatlara ve esas ağırlığa göre belirlenecek olan taşıma bedeli üzerinden yüzde otuz indirim kazanabilirler.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya kapsamında verilen kodlar tek bir alıcı adresi için sadece bir defaya mahsustur.

Alıcı ödemeli ya da gönderici ödemeli gönderilerde bu kampanyadan faydalanmak mümkündür.

Yurtiçi Kargo tarafından verilmekte olan ambalaj ürünleri, özel ve ek hizmetler ile birlikte VIP yani ekspres gönderiler bu kampanya kapsamına dahil değildir.

Yurtiçi Kargo tarafından Pazar günleri adrese teslim ya da adresten alım hizmeti yapılmamaktadır.

Bu kampanya ve kampanya ile birlikte sunulan indirim ile bir başka kampanya ya da indirim birleştirilemeyecektir.

Yurtiç Kargo tarafından kampanya ile ilgili herhangi bir değişiklik yapma hakkı saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.