Kampanya Bulucu

Yurtiçi Kargo’dan Öğrencilere Özel Yüzde 30 İndirim

Okul sezonu başlamak üzere olduğu için öğrenciler okudukları şehirlere eşyalarını da taşımaya başladılar. Yurtiçi Kargo da eşyaları öğrenciye yük olmasın diye yeni bir kampanya başlattı. Şimdi Yurtiçi Kargo kampanyaları ile öğrencilere kargo %30 indirimli.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kargo kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Parolu kartı ya da parolu Öğrenci kartı olan öğrenciler Yurtiçi Kargo ile hem VİP, hem de normal gönderilerini %30 indirimli olarak gönderebilecekler.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Paro kampanyaları, Parolu Kart’a ya da Parolu Öğrenci Kart’a sahip olan tüm öğrencilerin katılımına açıktır. Kart ile birlikte herhangi bir Yurtiçi Kargo bayisine giderek, ya da kuryeyi eve çağırarak kampanyadan yararlanabilir. Kampanya Business kartlarda geçerli değildir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmanız için sadece Parolu kartı bulundurmanız yeterli olacaktır. Eğer öğrenci iseniz, fakat Parolu kartınız yok ise, herhangi bir Yurtiçi Kargo bayi ya da acentesinden bu kartı alabilir ve kart ile birlikte kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanya için herhangi bir katılım işlemi, ya da SMS gönderimine gerek yoktur.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Eylül tarihinde başlayan bu kargo kampanyası 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya katılmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılacak olan gönderimlerde bu kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Gönderilerde Geçerlidir?

Kampanya, normal süreli olarak giden standart gönderilerde ve VİP gönderilerin tümünde geçerlidir. Fakat taşıma hizmeti dışında ki ambalaj ve diğer ek hizmetler bu kampanya kapsamının dışındadır. Kampanya tarihleri arasında bu kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz. Bu kampanyayı başka bir Yurtiçi Kargo kampanyası ile birleştirme imkanınız yoktur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.