Kampanya Bulucu

Yurtiçi Kargo’dan Fiat Ticari Araç Sahiplerine Yüzde 30 İndirim

Fiat kampanyaları denince aklınıza araç alım-satım veya bakım hizmetleri ile ilgili kampanyalar gelebilir. Fakat bu kampanya Yurtiçi Kargo kampanyaları ile ortak yürütülen, kargo kampanyalarına bir örnek olarak kurgulandı. Şimdi Fiat Ticari Araç sahipleri kargolarını yüzde 30 indirimli gönderiyor.

Kampanya 31 Haziran 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar Yurtiçi Kargo’nun götürmüş olduğu tüm yer ve zamanlarda indirimden yararlanabilirsiniz. Eğer bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, sadece bir kereye mahsus 10 Numara Fiat programına kayıt olmanız yeterli olacaktır. Bu programa kaydolabilmeniz için telefonların mesaj bölümüne ONNUMARA yazıp, bir boşluk bırakıp, Şase numaranızın son 8 hanesini yazıp, yine bir boşluk ile ad ve soyad yazarak 5360’a mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bu programa kayıt olduktan sonta kampanyadan faydalanabilirsiniz. Ambalaj ürünleri, VİP ve özel ile ek hizmetler kampanya kapsamınındışında tutulmuştur.

Yurtiçi Kargo Fiat Kampanyası

Yurtiçi Kargo Fait Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanya, Yurtiçi Kargo’nun her gün veya belirli gün teslimat yaptığı yurt içindeki adreslere yapılacak gönderilerde geçerlidir.
• Kampanya 31 Haziran 2015 tarihine kadar geçerlidir.
• Kampanyadan faydalanmak için Fiat ticari araç sahibi müşterilerinin 10 NUMARA FIAT programına bir kez kayıt yaptırması gerekmektedir.
• Kayıt için cep telefonunuzdan ONNUMARA yazıp aralarından birer boşluk bırakarak şase numaranızın son 8 hanesini, adınızı ve soyadınızı yazıp 5360’a kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. (Örnek: ONNUMARA 12345678 AHMET ÖRNEKADAM )
• Kampanyadan faydalanmak için,10 Numara Fiatlılar’ın YURTICI yazıp 5360 ’ a kısa mesaj atarak alacakları kampanya kodları ile ister adrese kurye çağırarak isterlerse de Yurtiçi Kargo şube ve acentelerinden yapacakları yurt içinde ve Yurtiçi Kargo’nun her gün veya belirli gün teslimat yaptığı adreslerdeki alıcılarına yapacakları gönderilerde; Kampanya Adı: “FIAT KAMPANYASI” , kampanya kodu olarak kısa mesaj atarak alınan şifreyi ileterek, taşıma fiyat listesinde hatlara ve ücrete esas ağırlığa göre oluşan taşıma hizmet bedeli, adres alım hizmeti ve adrese teslim hizmeti üzerinden %30 indirim fırsatından yararlanacaklardır.
• Gönderici ödemeli veya alıcı ödemeli gönderi yapılabilir.
• Yurtiçi Kargo’nun ambalaj ürünleri, ek ve özel hizmetleri ile ekspres gönderiler (VIP) indirim kapsamına dâhil değildir.
• Yurtiçi Kargo’nun Pazar günü adresten alım ve adrese teslim hizmeti bulunmamaktadır.
• Her kampanya katılım kodu ile tek bir alıcı adresine sadece 1 kez gönderi yapılabilir.
• Gönderilen SMS kullanıcının mevcut tarifesi üzerinden standart “1” SMS olarak fiyatlandırılacaktır.
• Kampanya ve kampanya dâhilinde sunulan indirimler başka kampanya veya indirimler ile birleştirilemez.
• Yurtiçi Kargo kampanya süresini ve içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.
• Kampanya katılım mesaj ücreti Avea için vergiler dahil 0,60 TL, Turkcell için vergiler dahil 0,65 TL, Vodafone için vergiler dahil 0,65 TL’dir. Operatörlerin katılım mesajı ücretinde değişiklik yapma hakkı saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.