Yurtiçi Kargo'dan Facebook Şubesine Özel Yüzde 30 İndirim | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Yurtiçi Kargo’dan Facebook Şubesine Özel Yüzde 30 İndirim

Yurtiçi Kargo, sosyal medyayı daha etkin kullanabilmek adına yeni bir uygulama başlattı. Şimdi Yurtiçi Kargo Facebook şubesi ile gönderi yapabilir, eve kurye çağırabilir ya da gönderinizi takip edebilirsiniz. Üstelik bu Yurtiçi Kargo kampanyaları ile Facebook üzerinden yapılan gönderim işlemlerinde %30 indirimden yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Facebook kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Yurtiçi Kargo Facebook uygulamasını kullanan müşteriler bu uygulama ile eve çağırdıkları kurye ya da verdikleri kargoları %30 indirimli olarak gönderebiliyorlar. Ya da kampanya kodu alarak şubelerden yapacakları gönderilerde de %30 indirim imkanından yararlanabiliyorlar.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kargo kapmayası tüm Facebook kullanıcılarının katılımına açıktır. Facebook kullan ve Yurtiçi Kargo resmi sayfasını beğenerek uygulamayı kullanan herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya konusunda 18 yaş sınırı bulunmaktadır. 18 yaşın altındakiler kampanyadan yararlanamazlar.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için www.facebook.com/yurticikargo adresine girerek sayfayı beğenmeli ve uygulamayı kullanmaya başlamanız gerekmektedir. Uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra bu uygulama ile yapacağınız her gönderim işlemi için %30 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar şifreyi kullanmış olmalı ya da uygulama ile gönderim gerçekleştirmelidir. Kampanya tarihleri dışında indirim geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerlidir?

Kampanya standart gönderilerin tümünde geçerli olacaktır. Fakat uygulama ile yapılan işlemlerde saat 14:00’den sonra yapılan işlemler bir sonra ki güne, Cumartesi günleri ise 10:30’dan sonra yapılan işlemler Pazartesi günleri işleme alınacaktır. Kampanya süresi boyunca uygulama ile alacağınız kampanya kodlarını sadece 1 defa kullanabilme şansınız olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.