Kampanya Bulucu

Yurtiçi Kargo’dan Eczacılara Özel İndirim Kampanyası

Herkes için en önemli sektörlerden biri sağlık sektörüdür. Sağlık sektöründe ki bir aksama ya da aksilik oldukça sıkıntılı sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle Yurtiçi Kargo kampanyaları eczacılara özel bir avantaj sunuyor. Şimdi Türkiye Eczacılar Birliği’ne üye olan tüm eczaneler kargolarını çok özel fiyatlar ile gönderebilecekler.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile eczacılar dosya gönderimlerini Türkiye’nin her yerine 4,40 TL’ye gönderebilirler. 1 ile 3 kg/ds arası gönderileri 6,60 TL, 4 ile 10 arası kg/ds gönderileri 8,80 TL, 11 kg/ds ve daha üzeri gönderileri de %40 indirim kazanabilirsiniz. Bu ücretlere KDV dahil değildir. Ücreti hesaplarken + KDv ücreti eklemelisiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu Kampanyadan sadece Türkiye Eczacılar Birliği’ne üye olan eczacılar yararlanabilir. Kargo gönderim sırasında TC kimlik numarası iletilmek zorunludur. Bu kimlik numarası ile sorgulama yapılacaktır. Kampanyadan hem şubelere gelerek, hem de kargo görevlisini eve çağırarak faydalanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu Kampanya için belirlenen son tarih 31 Aralık 2015’tir. Bu tarihten sonra bu kampanya geçerli olmayabilir. Her kişi bu kampanyadan istediği kadar faydalanabilir, herhangi bir katılım sınırlaması bulunmaz. Bu kampanya kapsamında gönderilen gönderiler standart olarak gönderilen günlerde gidecektir.

Bu Kampanya Gönderici Ödemeli Mi, Alıcı Ödemeli Mi Geçerlidir?

Kampanya hem gönderici, hem de alıcı ödemeli olarak kullanılabilir. Her iki durumda da kampanya geçerlidir. Kampanya için önemli olan TC kimlik numaranızın eksiksiz ve doğru bir şekilde vermenizdir.

Kampanya İçin Bilmem Gereken Başka Ne Var?

Bu kampanya diğer yurtiçi Kargo kampanyaları ile birleştirilemez. Ayrıca ek ve özel hizmetler de kampanya kapsamında değildir. Express yada VİP olarak adlandırılan gönderiler kampanyanın dışındadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.