Yurtiçi Kargo'dan Bir Silgi Bir Kalem Kampanyasına Destek | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Yurtiçi Kargo’dan Bir Silgi Bir Kalem Kampanyasına Destek

İhtiyacı olan okullara yardım götürmeyi amaç edinen bir silgi bir kalem kampanyası, Anadolu köylerinde ihtiyaca göre yardım yapmayı planlayan şeffaf bir yardım kampanyası. Bu kampanyaya destek vermek için Yurtiçi Kargo da bir kampanya başlattı. Şimdi Yurtiçi Kargo kampanyaları ile bu kampanyaya destek için göndereceğiniz kargolar %30 indirimli.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bir Silgi Bir Kalem kampanyası için köylere göndereceğiniz ihtiyaçları kargoya verirken %30 indirimli olarak gönderebilirsiniz. Yurtiçi Kargo bu kampanya ile bağışçılar ve okullar arasında bir köprü görevi üstlenmek istiyor. Siz de yardımlarınızı indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya herkesin katılımına açıktır. Yurtiçi Kargo şubelerine giderek, ya da herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesinin kuryesini eve çağırarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında indirimli kargo gönderebilmek için kampanya kodunu da görevliye iletmeniz gerekir.

Kampanya Koduna Nasıl Ulaşabilirim?

Kampanya koduna Yurtiçi Kargo’nun resmi sitesinden ya da Kargo görevlilerine kampanyanın adını ileterek ulaşabilirsiniz. Kampanyanın adı Bir Silgi Bir Kalem Kampanyası. Verilecek olan8 haneli kod ile kampanya kapsamında, toplam bedel üzerinden %30 indirim alabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir son katılım tarihi belirlenmemiştir. Bir Silgi Bir Kalem kampanyası devam ettikçe bu kampanya da devam edecektir. Fakat Yurtiçi Kargo bu kampanyanın koşullarını değiştirme ve kampanyayı bitirme hakkını da elinde tutar.

Yardıma İhtiyacı Olan Okulları Nereden Bileceğim?

Yapılacak olan yardımların hepsi tüm şeffaflığı ile www.birsilgibirkalem.org internet sitesinde yer alıyor. Bu internet sitesine girerek hangi okulların, hangi ihtiyaçları var görebilirsiniz. Diğer yardımdetayları konusunda da gerekli tüm bilgiyi yine bu internet sitesinden bulabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.