Kampanya Bulucu

Yurtiçi Kargo Mobil Kampanya ile Yüzde 25 İndirim

Ülkenin hemen en büyük kargo şirketlerinden biri olan Yurtiçi Kargo, şimdi yeni mobil uygulaması ile daha iyi hizmet ve daha kolay bilgi alma şansınızı arttırıyor. Üstelik Yurtiçi Kargo kampanyaları ile bu uygulamayı kullanan kişiler yüzde 25 indirim kazanacak.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kargo kampanyaları ile Android ya da iOs işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınıza indireceğiniz Yurtiçi Kargo Mobil uygulama ile hem kargo bilgilerinizi anında görebilir ve müdahale edebilirsiniz, hem de gönderinizi sadece bir kereye mahsus olmak üzere %25 indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya isteyen herkesi katımına açıktır. Akıllı telefon ya da tabletlere indireceğiniz uygulamayı kullanmak kampanyaya katılmak için yeterli olacaktır. Kampanya sadece bireysel amaçlar için gönderen gerçek kişilerde geçerli olacaktır. Kurumsal firmalar kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Eğer telefonunuz iOS işletim sistemine sahip ise AppStore’dan, Android işletim sistemine sahip ise Google Play Store’dan indirebilirsiniz. İndirdikten sonra üye girişi yaparak uygulamayı çalıştırmalısınız. Eğer üye değilseniz hemen ücretsiz olarak olabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra Mobil kampanyalar başlığı altında ki kampanya kodunu kargo görevlilerine vererek %25 indirimden yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya yıl boyunca devam edecektir. Yani isteyen herkes 31 Aralık 2015 tarihine kadar bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya herhangi bir kişi sayısı ile sınırlı değildir. Bu nedenle bu tarihe kadar devam edecek.

Bu kampanyadan kaç Defa Yararlanabilirim?

Kampanyadan her kişi sadece bir defa yararlanabilecek. Alınan kampanya kodları tek kullanımlıktır. Bu nedenle birden fazla kullanılamaz. Kampanya kodlarına eve çağırdığınız kargo görevlisine ya da Yurtiçi Kargo şube ve acentelerine giderek görevliye verebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.