Kampanya Bulucu

Yurtiçi Kargo Eko Paket’te Yüzde 20 İndirim

Yurtiçi Kargo, tüm bireysel müşterilerinin yararlanabileceği bir kampanya başlattı. Adı Eko Paket olan bu kampanyada müşteriler kendi paketlerini ofise kendileri getirmiş olduğu zaman, göndereceği paket üzerinden yüzde 20’lik bir indirim kazanıyor.

Kampanya, Yurtiçi Kargo’nun her gün veya belirli günlerde gittiği her yer için geçerli olabilecek bir kampanya. Kampanya taşıma hizmetini, adres teslim hizmetini, teslim bilgi hizmetini ve Alıcıya ön bilgi hizmetini aynı anda bir paket olarak bu kampanya ile müşterilerine sunuyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler, kendi kargolarını şube veya acentelere kendileri getirirken, bunu saat 12:00 ve 15:00 arasında yapmalıdır. Kargonun gideceği adres ve giden kargonun özelliklerine göre tüm fiyat üzerinden yüzde 20 indirim uygulanacaktır. Kampanya hem gönderici, hem de alıcı ödemeli olarak yapılabilir. Özel hizmetler, express teslim ve ambalaj hizmetleri kampanyaya dahil değildir. Ayrıca Yurtiçi Kargo’nun Pazar günlerinde adrese teslim ve adresten alım hizmetleri de bulunmamaktadır.

Yurtiçi Kargo

                Yurtiçi Kargo Eko Paket Kampanyasının detayları:

  • Kampanya, Yurtiçi Kargo’nun her gün veya belirli gün teslimat yaptığı yurt içindeki adreslere yapılacak gönderilerde geçerlidir.
  • Kampanyadan faydalanmak için bireysel müşterilerimizin kargolarını şubelerimize ve acentelerimize getirmesi gerekmektedir.
  • Kampanya içinde Taşıma Hizmeti, Adres Teslim Hizmeti, Alıcıya Ön Bilgi ve Teslim Bilgi Hizmetleri tek bir paket olarak sunulmaktadır.
  • Kampanya fiyatları üzerinden 12.00 – 15.00 saatleri arasında %20 indirim sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için, bireysel müşterilerimizin kargolarını Yurtiçi Kargo şube ve acentelerine getirerek, yurt içinde ve Yurtiçi Kargo’nun her gün veya belirli gün teslimat yaptığı adreslerdeki alıcılarına yapacakları gönderilerde; Kampanya Adı: “EKO PAKET-BİREYSEL” , yalnızca gönderilecek kargonun kg/ds ve şehir içi-şehir dışı bilgisine göre içerisinde Taşıma, Adres Teslim, Alıcıya Ön Bilgi ve Teslim Bilgi hizmetlerinin yer aldığı bir paket fiyat uygulanmaktadır.
  • Gönderici ödemeli veya alıcı ödemeli gönderi yapılabilir.
  • Yurtiçi Kargo’nun ambalaj ürünleri, ek ve özel hizmetleri ile ekspres gönderiler (VIP) indirim kapsamına dâhil değildir.
  • Yurtiçi Kargo’nun Pazar günü adresten alım ve adrese teslim hizmeti bulunmamaktadır.
  • Kampanya ve kampanya dâhilinde sunulan indirimler başka kampanya veya indirimler ile birleştirilemez.
  • Yurtiçi Kargo kampanya süresini ve içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.