Kampanya Bulucu

Yurt dışı harcamalarında 75 TL Worldpuan kazanma fırsatı!

World Kart yurt dışında alışveriş yapmayı seven müşterilerine özel kampanyası ile  17 Temmuz 2018 ile  17 Ağustos 2018 tarihleri arasında yurt dışında tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri harcamaya 15 TL, toplamda 75 TL World puan kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için Yapı Kredi Cüzdan uygulamasına ihtiyacınız var. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasına henüz sahip değil iseniz, Android işletim sistemine sahip cep telefonları için Google Play store üzerindeki arama butonuna Yapı Kredi Cüzdan yazarak arama butonuna tıklayın. Karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ibare ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıkladığınız taktirde uygulama cep telefonu ve İnternet hızınız ile doğru orantılı olarak cep telefonunuza yüklenecektir. Ancak bu uygulamayı cep telefonu Android sürümü 4.4.4 ya da daha üzeri olan kullanıcılar kullanabilir. İOS işletim sistemine sahip kullanıcılar ise Apple Store üzerindeki arama butonuna Yapı Kredi Cüzdan yazarak arama butonuna tıklayın. Karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ibare ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıkladığınız taktirde uygulama cep telefonu ve internet hızınız ile doğru orantılı olarak cep telefonunuza yüklenecektir. Ancak bu uygulamayı cep telefonu İOS sürümü 8.1  ya da daha üzeri olan kullanıcılar kullanabilir. Bu uygulamayı edindikten sonra Kampanyalar “Bana Özel” bölümünde yer alan “Yurt dışı harcamalarında 75 TL Worldpuan kazanma fırsatı!” kampanyasının altında bulunan “KAMPANYAYA KATIL” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Kampanya kapsamında her müşteri toplamda 75 TL değerinde World Puan kazanabilir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 17 Temmuz 2018 ile 17 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaya katılım gerçekleştirdikten sonra kampanya kapsamında alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da dileğiniz var ise World Kart’ın internet sitesi üzerinde yer alan müşteri iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak World Kart müşteri hizmetleri yetkilileri ile iletişme geçebilirsiniz.
  • Yada World kart’ın müşteri danışma hattın arayabilirsiniz.
  • Yapı Kredi World Kart’ın tüm hakları gizlidir.
  • Kredi bireysel kredi kartları ile yapılacak alışverişler dahil olup nakit çekim, mailorder, iade, puan kullanımı işlemleri, internet harcamaları, sanal kart ile yapılan işlemler dahil değildir.
  • Yurt içindeki Duty Free’lerde ve Kıbrıs’ta yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
  • Döviz ekstre sahipleri de kampanyadan yararlanabilir.
  • Kampanyaya TLcard’lar ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 28 Ağustos 2018 tarihine kadar yüklenecektir.
  • Worldpuan’ların son kullanma tarihi 8 Eylül 2018’dir.
  • Kullanılmayan Worldpuan’lar 9 Eylül 2018 tarihinde geri alınacaktır.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.