Yurt dışı harcamalarında 75 TL Worldpuan kazanma fırsatı! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Yurt dışı harcamalarında 75 TL Worldpuan kazanma fırsatı!

World kart yurt dışından alışveriş yapmayı seven müşterilerine özel yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında kampanya geçerlilik tarihi boyunca yurt dışından yapacağınız tek seferde 250 TL ya da daha üzeri harcamaya 15 TL toplamda 75 TL değerinde World Puan kazanacaksınız. Kampanyaya katılabilmeniz için ve kampanya kapsamında kazandığınız World Puanları gözlemlemek için Yapı Kredi Cüzdan Uygulamasına ihtiyacınız var. Eğer daha önceden Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını edinmediyseniz android işletim sistemine sahip bir cep telefonunda uygulamayı edinmek için Google Play Store üzerindeki arama kutucuğuna tıklayın. Daha sonra arama kutucuğuna Yapı Kredi Cüzdan yazın. Bu işlemden sonra karşınıza gelen indirme ekranında yeşil ile belirtilmiş “İNDİR” butonuna tıkladıktan sonra internet hızınızla doğru orantılı bir şekilde cep telefonunuza uygulama yüklenecektir. Ancak bu indirmenin tamamlanabilmesi için cep telefonunuzun Android sürümünün 4.4.4 ve üzeri olması gerekiyor. Bu işletim sisteminden aşağı işletim sistemine sahip olan cep telefonlarına bu uygulama yüklenmeyecektir. Eğer daha önceden Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını edinmediyseniz İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonunda uygulamayı edinmek için Apple  Store üzerindeki arama kutucuğuna tıklayın. Daha sonra arama kutucuğuna Yapı Kredi Cüzdan yazın. Bu işlemden sonra karşınıza gelen indirme ekranında yeşil ile belirtilmiş “İNDİR” butonuna tıkladıktan sonra internet hızınızla doğru orantılı bir şekilde cep telefonunuza uygulama yüklenecektir. Ancak bu indirmenin tamamlanabilmesi için cep telefonunuzun İOS sürümünün 8.1 ve üzeri olması gerekiyor. Bu işletim sisteminden aşağı işletim sistemine sahip olan cep telefonlarına bu uygulama yüklenmeyecektir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 11 Nisan ile 10  Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır ve kampanyaya Yapı kredi uygulamasında bulunan kampanyalar kısmından katılmanız gerekiyor

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Yapı Kredi Bankası kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da dileğiniz var ise World Kart’ın resmi internet sitesi üzerinde yer alan Müşteri iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.
  • Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Yapı Kredi Bankası’nın 7/24 açık müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.
  • Kampanyaya dahil harcamalar
  •  Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar ile kampanyaya dahil sektörlerdeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler dahildir.
  • Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
  • Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
  •  Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri kampanyaya dahildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.