Kampanya Bulucu

Yumurtalarda Money Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte, Migros marketlerinden Sanal Market ya da Migros’ta kayıtlı olan Money Club özelliğine sahip olan kartlar ya da Money Bonus kredi kartı ile tek seferde yapacağınız 12 TL ve üzeri yumurta alımlarında 3 Money hediye kazanma şansını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 2 Şubat 2017 ve 15 Şubat 2017 tarihleri arasında Migros marketlerinden kampanya kapsamında yer alan kartlar ile tek seferde 12 TL ya da üzeri alışveriş yapması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Yumurtalarda Money Kampanyası’na katılmanın üç farklı yolu bulunmaktadır. Bu yollardan ilki en basit işlem olan doğrudan doğruya Migros marketlerinde çalışan kasiyere kampanyaya katılmak istediğinizi söylemektir. İkincisi yol ise Migros Mobil uygulamasının kullanılması ve kartınıza kampanya kartının eklenmesi ile gerçekleşir. Bu kampanyaya katılmanın üçüncü ve son yolu ise kısa mesaj göndermektir. MONEY yazdıktan sonra 5818 numarasında kısa mesaj gönderen kişiler bu kampanyaya kolay bir şekilde katılmış olurlar.

Kampanya kapsamında atacağınız katılım kısa mesajı kullanmakta olduğunuz GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan tarifelere göre ücretlenir.

Kazanılan Money’ler Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanya ile kazandığınız Money’ler en geç iki gün içinde kartınıza yüklenir.

Kazandığım Money’leri Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanılan Money’ler 30 Haziran 2017 tarihine kadar kullanılmak zorundadır. Bu güne kadar kullanılmamış olan Money’ler kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde silinecektir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahildir?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Money Bonus kredi kartları ya da Migros ve Sanal Market’te kayıt altında olan Money Club kartları ile kampanya tarihleri içinde alışveriş yapması gerekiyor.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan en fazla iki kez yararlanmanız mümkündür.

Kazandığım Money’leri Nerelerde Kullanabilirim?

Yumurtalarda Money Kampanyası ile kazandığınız Money’leri istediğiniz şekilde ve istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler yapacakları yumurta alışverişlerini tek seferde yapmalıdır.

Money kullanımı ile yapılmış ödemelerde, kampanya harcama kotalarına Money tutarı dahil edilmemiştir.

Toplu bir şekilde satmak üzere alınan yumurta alımlarının tespit edilmesi halinde, tek bir fiş üzerinden 15 ve üzeri yumurta alımlarında herhangi bir değerde Money kazanılmasına izin verilmeyecektir.

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Money Club kartlarında yer alan bilgilerin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olması gerekmektedir. Aksi taktirde bu kişiler bu kampanyadan faydalanamayacaktır.

Migros tarafından kampanya koşullarının bir kısmında ya da tamamında değişiklik yapma ya da kampanyayı doğrudan durdurma hakkı saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.