Kampanya Bulucu

YKM’de Bonus Genç’e Özel Yüzde 15 İndirim İmkanı

Yine bir kredi kartı ve mağazanın işbirliği ile sadece gençlere özgü bir kampanya başladı. Bu kampanya Tüm YKM ve YKM Sport mağazalarında geçerli olacak ve sadece Bonus Genç Kart, YKM Kampüs Kart ve YKM Kartlarında geçerli olacak. Bu kampanya sayesinde ürünler üzerinde yazan ilk fiyat üzerinden yüzde 15 indirim kazanabileceksiniz. Üstelik bu kampanya yıl boyunca devam edecek. Yani 31 Aralık 2014 yılına kadar alacağınız ürünlerde yüzde 15 indirim şansı yakalayabilirsiniz.

Bu kampanya tüm kategoride ki ürünlerde geçerli değil. Bu konuda bir kısıt getirilmiş. Kampanya kapsamında olmayan kategoriler ve durumlar; YKM Outlet ürünleri, www.ykm.com.tr adresinden yapılan alışverişler, toplu alımlar, YKM Hediye Kart ile yapılan alışverişler, indirimli ürünler, akülü arabalar, bisikletler, saat ve gözlükler, kondisyon aletleri, kuyum ve mücevher ürünleri, kitap ve dergi ürünleri, elektrikli reyonlarda ki ürünler, CD, müzik ve kırtasiye ürünleri, ay sonunda ki elektrikli kampanyaları, ayın ortası ürünleri ve kozmetik ürünlerinde bu kampanya geçerli olmayacak.

Bu kampanya sizin de tahmin edebileceğiniz üzere başka bir kampanya ve ya indirim ile birleştirilerek kullanılamaz. Sadece ürünlerin üzerinde yazan ilk fiyat üzerinden yüzde 15 indirim alabilirsiniz. Bir istisna olarak Reebok ve Adidas ürünlerinde ki indirim oranı diğer ürünlerden farklıdır. Bu ürünlerde sadece yüzde 5 indirim kullanabilirsiniz.

YKM Bonus Genç İndirim Kampanyasının detayları:

  • Kampanya 15 Eylül-31 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
  • YKM ve YKM Sport Mağazaları’ndan Bonus Genç Kart ve YKM kart veya YKM Kampüs kart ile yapılacak alışverişlerde ilk fiyat üzerinden %15 indirim verilecektir.
  • YKM Outlet, E-Ticaret (ykm.com.tr) alışverişlerinde, indirimli ürünlerde, toplu alımlarda, YKM Hediye Kart’ta, bisikletlerde, kondisyon aletleri, akülü araba, saat&gözlük, mücevher&kuyum, elektrikli reyonları, kitap/dergi, kırtasiye ve CD/müzik, Ayın ortası ürünlerinde, ay sonu elektrikli kampanyasında All Dergisi alışverişlerinde kozmetik kategorisine ait muhtelif ürünlerde geçerli değildir.
  • Kampanya indirimi diğer indirimlerle birleştirilemez.
  • Adidas ve Reebok markalı ürünlerden yapılacak alışverişlerde indirim oranı % 5 olarak uygulanacaktır.
  • Kampanyaya sadece Bonus Genç kredi kartları dahildir.
  • Kampanyadan faydalanmak için YKM Müşteri İlişkileri’ne uğramanız yeterli.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.