Kampanya Bulucu

2018 Yeni Yıl Kampanyaları

Her yıl olduğu gibi yeni yıl kampanyalar ile beraber geliyor. Yeni sene yeni umutlar ile başladığımız bu yılda bir çok kampanya bizi bekliyor. Yeni yıla yaklaşırken yapılan kampanyalar otomotiv, banka kampanyaları, Kredi kampanyaları, operatör kampanyaları gibi bir çok ürün ve hizmette kampanyalar başlayacak. Bu kampanyaları dilimiz döndüğünce size aktarmaya çalışacağız.

İçerikler gizle
1 Kredi Kartı Kampanyaları

Kredi Kartı Kampanyaları

Paraf Yeni Yıl Kampanyası

1 Aralık 2017 ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında yapacağınız akaryakıt harcamaları hariç tüm Paraf POS cihazlarında yapılacak 100 TL ya da daha üzeri her 3. alışverişe 25 TL Paraf Para Hediye edilecektir. Bu kampanya kapsamında toplam kazanabileceğiniz Paraf Puan 75 TL’dir. Kampanyaya hem bankada kayıtlı cep telefonu numaranız ile katılım gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için cep telefonunuz üzerinden kısa mesaj olarak YENIYIL yazarak 3404’e göndermeniz yeterli olacaktır. Kampanya kart bazlı değil müşteri bazlıdır. Kampanyaya dahil olan müşterinin tüm kartları kampanya dahilinde olacaktır. Kampanya kapsamında kazandığınız Paraf Paraları 14  Ocak tarihine kadar kullanmanız gerekiyor. Aksi taktirde kazandığınız paraf para geri alınacaktır.

Paraf kredi Kartı Yeni Yıl Kampanyası Detaylarına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

İşCep Yeni Yıl Kampanyası

1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında İşCep’e girenler Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası’na katılma hakkı kazanıyor. 10 Ocak 2018’de yapılacak çekilişle 9 iPhone X ve 9 Samsung Galaxy S8+  sahiplerini bulacak! Kampanyaya katılmak için İşcep Uygulamasını indirmek gerekiyor. Eğer Android işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz GooglePlay Market üzerindeki arama kutucuğuna iş cep yazarak gerekli indirme işlemini gerçekleştirin daha sonra gerekli giriş işlemini gerçekleştirdiğiniz taktirde çekilişe hak kazanmış olacaksınız. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz Apple Store  üzerindeki arama kutucuğuna iş cep yazarak gerekli indirme işlemini gerçekleştirin daha sonra gerekli giriş işlemini gerçekleştirdiğiniz taktirde çekilişe hak kazanmış olacaksınız.

İşCep Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası Detaylarına Ulaşmak için TIKLAYINIZ!

Axess Yeni Yıl Kampanyası

Axess müşterilerine yeni yıla girerken hediye dağıtıyor. 31 Aralık 2017 tarihinde yapacağınız tek seferde 150 TL ve üzeri 5’inci alışverişinizde Axess kredi kartınızın son iki numarası kadar Chip Puan hediye edecek. Bu Chip puanları kullanım süresi boyunca tüm Axess anlaşmalı üye iş yerlerinde kullanabilirsiniz. Bu kampanyaya Katılmak için Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numaranız üzerinden 4566’tıya kısa mesaj olarak YENİYIL yazıp göndermeniz tereli olacaktır. Bununla beraber kampanyaya Axess mobil üzerinden de katılım mümkün. Axess Mobil üzerinden katılımlarda ek olarak 10 TL Chip para daha hediye edilecek. Kampanyaya katılmak için Axess mobil uygulamasını edinmek gerekiyor.

Axess Müşterilerine Özel Yeni Yıl Hediyesi Kampanyası Detaylarına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

QNB Finans Bank Müşterilerine Özel Yeni Yıl Çekilişi

QNB Finansbank yaptığı çekiliş ile kullanıcılarına İphone 8 hediye edecek. Bu kampanya kapsamında İphone 8 kazanmak için QNB finans bank mobil uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Aralık ayında cep şubesine giriş yapın. Çekiliş ile 20 İphone 8’den birini kazanma fırsatını yakalayın. Üstelik her gün yaptığınız 1 giriş bir çekiliş hakkı sayılacaktır.Mobil uygulamayı edinmek için, eğer Android tabanlı bir cep telefonuna sahipseniz GooglePlay Store üzerindeki arama kutucuğuna gelerek QNB FinansBank Cep Şubesi yazarak indirmeniz gerekiyor. Daha sonra gerekli giriş bilgilerini girdiğiniz taktirde cep şubesini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz Apple Store üzerindeki arama kutucuğuna QNB FinansBank Cep şubesi yazarak indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra gerekli giriş işlemlerini yaptığınız taktirde kampanyaya katılmış olacaksınız. Kampanya kapsamında kazanan tahlililer Milli Piyango idaresince belirlenecek ve Finansbank A.Ş. tarafından duyurulacaktır.

QNB Finans Bank Müşterilerine Özel Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası Detaylarına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Maximum Yeni Yıl Kampanyası

Yeni yıla 100 TL MaxiPuan!, Maximum mobil’den kampanyaya katılarak market, kozmetik, giyim sektörlerindeki Maximum üye işyerlerinden ya da Seçili E-ticaret sitelerinden yapacağınız  ilk 100 TL ya da daha üzeri alışverişinizden sonraki 100 TL ya da daha üzeri alışverişe 10 TL Maxi Puan hediye edilecek. Bu şekilde Toplamda 100 TL Maxi Puan kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için Maximum Mobil uygulamasını edinmeniz gerekiyor. Maximum Mobili cep telefonunuza indirmek için Android işletim sistemine sahip bir cep telefona sahip iseniz Google Android Market üzerindeki arama kutucuğuna  Maximum Mobil yazarak indirebilirsiniz. İos işletim sisteminde de Apple store üzerindeki arama kutucuğundan uygulamayı indirebilirsiniz.

Maximum Yeni Yıl kampanyası Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ!

World Kart Yeni Yıl Kampanyası

Bu yılın son ayı içerisinde Mobil ödeme yaparak 50 TL’ye kadar World Puan kazanabilirsiniz. Yapı kredi mobil üzerinden yapılan her 50 TL ya da daha üzeri mobil ödemede 10 TL World Puan hediye Kampanya kapsamında 50 TL’ye kadar World Puan kazanabilirsiniz. Bu kampanyaya katılabilmek için tek yapmanız gereken cep telefonunuza Yapı kredi Mobil ya da Yapı kredi Cüzdan uygulamasını indirmek daha sonra kampanya katılım koşullarını gerçekleştirerek World Puanları kazanabilirsiniz.

World Kart Yeni Yıl Kampanyası Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ!

Axess Yeni Yıl İphone X Çekilişi

Yeni yıla girerken bir çok marka çekiliş ve kampanyalar başlattı. Bu kampanyalara Akbank ve Axess’te dahil oldu. Bu kampanyalar kapsamında çekilişe katılan müşteriler çekilişi kazandıkları taktirde 25 İphone X’ten birine sahip olacaklar. Bu kampanyaya Akbank direkt Mobil’den katıldığınız taktirde 2 çekiliş hakkı müşterilere hediye edilecektir. Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için,

Yılbaşı Hediyesi Axess’ten İphone X Kampanyası Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ!

CardFinans Yeni Yıla 100 TL ParaPuan’la Girin! Kampanyası

Aralık ayı sonuna kadar bireysel kartlarınız ile giyim, kozmetik, elektronik ya da restoran sektöründe tek seferde yapacağınız her 100 TL ya da daha üzeri alışverişlerinizde anında 10 TL, toplamda 100 TL’ye kadar Parapuan kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için yeni yıl alışverişlerinize başlamadan önce bankada kayıtlı cep telefonu numaranız üzerinden kısa mesaj olarak 2273’e ARALIK yazıp göndermeniz yeterli olacaktır. “Kampanyaya katıldınız” onay mesajı geldikten sonra harcamalarınıza başlayabilirsiniz.

CardFinans Yeni Yıla 100 TL ParaPuan’la Girin! Kampanyası Hakkında Daha Detaylı  Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ!

HSBC Advantage “Yeni Yıl Alışverişinizin İlk Taksitini  Veriyor” Kampanyası

HSBC Advantage yeni yıla gireceğimiz bu son günlerde harika bir kampanya başlattı. HSBC Advantage’ ile 100 TL ya da daha üzeri alışveriş yapın ve bu alışverişi 3 taksite bölün. Bu şekilde HSBC Advantage ilk taksit tutarı kadar size Nakit Puan verecek. Bu kampanyaya katılmak için HSBC Advantage Bank’sında kayıtlı cep telefonu numaranız üzerinden 4477’ye “KAZAN” yazarak göndermeniz yeterli olacaktır. Kampanya kapsamında kazandığınız nakit avansları HSBC Advantage anlaşmalı üye iş yerlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Kampanyaya kayıt ücreti 1 mesaj ücretidir. Kampanya kapsamında kazandığınız Nakit Puan’ı gözlemlemek için HSBC Advantage internet bankacılığı uygulamasına ihtiyacınız var.

HSBC Advantage “Yeni Yıl Alışverişinizin İlk Taksitini  Veriyor” Kampanyası Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ!

 

World Kart Yeni Yıl’da Bonkör Kampanyası ile 108 TL World Puan hediye Ediyor Kampanyası

Vadaa kredi kartlarına özel gıda, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, aksesuar, kuyum, optik, saat, kasap, manav, şarküteri, kırtasiye, oyuncak, züccaciye ya da ev tekstil sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nden tek seferde yapacağınız ilk 100 TL’lik alışverişten sonra tek seferde yapılan her 100 TL’lik alışverişe 18 TL, toplamda 108 TL’ye kadar World Puan hediye edecek.

Kampanyaya katılmak için bankada kayıtlı cep telefonu numaranız üzerinden 4454 ‘ e “KAZAN” yazıp kısa mesaj olarak göndermeniz kampanyaya katılmanız için yeterli olacaktır. Kampanyaya katıldığınıza dair onay mesajı geldikten sonra kampanya kapsamındaki harcamalarınıza başlayabilirsiniz.

World Kart Yeni Yıl’da Bonkör Kampanyası ile 108 TL World Puan hediye Ediyor Kampanyası Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ!

Tekzen.com.tr ve Paraf’tan Yeni Yılda 30 TL Paraf Puan hediye Kampanyası

Halkbankası Paraf kredi kartına özel tekzen.com.tr üzerinden yapacağınız 300 TL ya da daha üzeri alışverişe 30 TL Paraf Para hediye edilecek. Yeni yıla girerken Halkbankası Paraf kart müşterilerinin cepleri Paraf Puanlarla dolmaya devem ediyor. Bu kampanya kapsamında kazandığınız Paraf puanları Paraf anlaşmalı üye işyerlerinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu kampanya kapsamında kazanabileceğiniz maksimum Paraf Puan 120 TL ile sınırlıdır. Kampanya kart bazlı değil müşteri bazlıdır. Kampanyaya katılmak için Tekzen.com.tr üzerinden 300 TL ya da daha üzeri alışveriş yapmanız yeterlidir. Bu kampanya kapsamında kazandığınız Paraf puanları görmek için Halk bankası Mobil’ e girebilirsiniz.

Tekzen.com.tr ve Paraf’tan Yeni Yılda 30 TL Paraf Puan hediye Kampanyası  Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ!

Marka ve Mağaza Kampanyaları

Hepsiburada.com Yeni Yıl Kampanyası

Hepsiburada.com annenize, babanıza, çocuklarınıza, eşinize, dostunuza yani tüm sevdiklerinize yeni yılda güzel hediyeler alabilmeniz için Yeni Yıla özel indirimleri devreye soktu. İndirimdeki ürünleri görmek için sitemiz üzerindeki linke tıklayabilirsiniz.

Kığılı Yeni Yıl Çekilişi Kampanyası

Kığılı bu yılın sonunda müşterilerine özel harika bir kampanya başllatı. Kampanya kapsamında kazanan müşterisine Auid marka bir araba hediye edecek. Bu kampanyaya katıldığınız taktirde yeni yıla son model harika bir araba ile girebilirsiniz. Bu kampanyaya katılmak için Kığılı mağazalarından 200 TL ya da daha üzeri alışveriş yapmanız ve çekiliş formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Bu kampanya kapsamında,1 kişi Audi A3 Sportback 1.0 Turbo FSI 116 hpDynamic S Tronic PI 2017 Model Otomobil (değeri: 160.879, 00 TL),10 kişi Apple iPhone 8 64 GB Cep Telefonu (birim değeri: 4.199, 00 TL),10 kişi Sony PS4 Pro Oyun Konsolu (birim değeri: 1.899, 00 TL),10 kişi Apple iPadWi-Fi 32 GB Tablet (birim değeri: 1.599, 00 TL) ikramiyesi kazanabilirsiniz.

Kığılı Yeni Yıl Çekilişi Kampanyası  Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.