Kampanya Bulucu

Yeni Yıl Hediyeleri Turkcell.com.tr

Turkcell.com.tr, tüm abonelerine yeni yıl için birçok fırsat sunuyor. İndirimli Akıllı telefon fırsatlarından, hediye taşınabilir şarj cihazına kadar, uygun tablet cihazlardan, indirimli telefon ve tablet aksesuarlarına kadar birçok fırsat sizi bekliyor.

Kampanya kapsamında turkcell.com.tr adresinden alacağınız taahhütlü akıllı telefonlardan almış olduğunuz zaman taşınabilir şarj cihazı size hediye ediliyor. Bu şarj cihazı Spada 7800mAh ve 129 TL piyasa fiyatında. Ayrıca aksesuarların hepsinde yüzde 50’ye kadar indirim imkanı yakalayabiliyorsunuz. İndirimli aksesuarlar Beats, Spada, Philips ve Spigen markalı ürünlerin seçili olanlarında geçerli olabilecek. Yine yılbaşına özel iPad Mini Retina 64GB cihazı 1.294 TL’ye alabilirsiniz ve yine iPad Air 64GB yine indirimli olarak 1.494 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca yine yılbaşına özel olarak en popüler akıllı telefon modelleri peşin fiyatına 12 ay taksit ile alınabilecek nitelikte. Kampanya stoklarla sınırlı olmasının yanı sıra, sadece 31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerli olabilecek.

Turkcell

                Turkcell Yeni Yıl Kampanyasının Detayları şu şekilde:

  • com.tr’den Turkcell teklifli kontratlı telefon alan herkese 129TL değerindeki Spada 7800 mAh taşınabilir şarj ünitesi hediye.
  • Spada 7800mAh taşınabilir şarj ünitesi kampanyası turkcell.com.tr’den yapılacak Turkcell teklifli kontraltı alışverişlerde geçerlidir.
  • Spada 7800mAh taşınabilir şarj ünitesi akıllı telefonunuzla beraber gönderilecektir.
  • Aksesuar indirimi kampanyası dahilindeki tüm ürünlere www.turkcell.com.tr’de anında %30 indirimle sahip olabilirsiniz.
  • com.tr yeni yıl fırsatları 31.12.2014 tarihine kadar www.turkcell.com.tr’den yapılacak alışverişler için geçerlidir.
  • Kampanyalar stoklarla sınırlıdır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. sibel dedi ki:

    bedava sms paketi