Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanyaya Turkcell internet sitesi üzerinden numara taşıtma ya da yeni hat alma işlemleri ile katılan kişilere dört ay boyunca ayda 2 GB ve toplamda 8 GB internet hediye edilecektir. Üstelik yapılan bu işlem esnasında hediye edilecek olan bedava internet için herhangi bir ek ücret alınmayacaktır.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 28 Şubat 2017 tarihine kadar turkcell.com.tr sitesi üzerinden adrese teslim süreci doğrultusunda yeni hat alma ya da numara taşıma işlemlerini gerçekleştirmesi gerekiyor.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin yeni hat alma ya da numara taşıma işlemlerini mutlak surette turkcell.com.tr sitesi üzerinden adrese teslim sürecini kullanarak yapması gerekmektedir. Aksi taktirde bu kampanyanın sunmuş olduğu ücretsiz hediye fırsatından yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Hediye Paketimi Nasıl İptal Ederim?

Bu paketten yararlanmak istemiyorsanız yapmanız gereken tek şey IPTAL AYLIK HEDIYE2GB yazarak 2222’ye kısa mesaj göndermektir. İptal işleminizin gerçekleşmesinin ardından içinde bulunduğunuz dönemin sonuna kadar aylık hediye paketinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Kampanyayı iptal ettikten sonra kampanyadan tekrar yararlanmanız mümkün değildir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Yeni hat alma ya da numara taşıma işlemlerinin başarılı bir şekilde sonuçlanması ile 2 GB hediye paketi hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Bu kampanyadan yararlanması için her bir GSM numarasında bir defaya mahsus olma sınırı konulmuştur. Bu nedenle bir numara ile bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilirsiniz.

Her ay verilecek olan 2 GB hediyesi sadece yurt içinde geçerli olup üçüncü şahıslara transfer edilemeyecektir. Bununla birlikte toplamda dört ay boyunca verilecek olan aylık hediye 2 GB internet kullanımının kullanılmayan kısımları bir sonraki aya devretmez.

Her ay için verilen 2 GB internet paketini bitiren kişiler bir başka paket ya da kampanyadan yararlanmıyorsa paket bitiminden itibaren tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

Hediye 2 GB paketi için konulmuş olan üst hız limiti 7,2 mbps’dir.

Bu kampanya kapsamındaki avatanjlar ikinci seviye önceliklendirme seviyesine tabi tutulacaktır.

23 Kasım tarihinden önce Turkcell resmi internet sitesi üzerinden adrese teslim süreci sırasında yapılan numara taşıma talepleri için geçerli olan hediye paketi 6 aylığına 1 GB’dır.

Dört aylık süre diliminin dolması ile birlikte hediye paketlerinizin bitmiş olduğuna dair bilgilendirme mesajı alırsınız.

Turkcell tarafından kampanya değiştirme hakları saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.