Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası | Kampanya Bulucu

Turkcell Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell’e geçmeniz durumunda sizleri çok avantajlı fırsatlar bekliyor. Bu avantajlı fırsatlardan yararlanabilmek için operatörünüzü Turkcell’e geçirmeniz yeterli. Turkcell son zamanlarda sunduğu fırsatları arttırarak telefon kullanıcılarını bünyesine katmayı hedefliyor ve birçok fırsatı sizlere sunuyor!

Kampanyaya kimler katılabilir?

Kampanyaya diğer operatörlere kayıtlı olan hat kullanıcıları katılabilir. Başka operatörlerden Turkcell’e geçilmesi esastır ve aksi bir durumda bu kampanyadan yararlanmanız mümkün değildir.

Kampanyanın koşulları nelerdir?

  • Bir GSM numarası kampanyadan en fazla bir kere yararlanabilir.
  • Kampanya kapsamında Turkcell’in internet sayfası üzerinden talep yapılmalıdır. Bu durumda 4 ay boyunca kullanabileceğiniz 2 GB hediye internetiniz olacaktır. Ancak 4 ay boyunca sunulan bu interneti kazanabilmek için başvurunuzu internet üzerinden gerçekleştirmeniz gerekir.
  • 2 GB internet hakkının kullanımı yurt içerisinde geçerlidir ve herhangi bir 3. şahsa devredilemez.
  • Bir dönem içerisinde sunulan 2 GB internetin bitirilmemesi halinde bir sonraki dönemlere devredilemez.
  • Sunulan bu 2 GB internetin bitirilmesi durumunda devamında gerçekleşecek olan internet harcamaları başka kampanya ve paketler üzerinden gerçekleştirilir. Eğer yoksa tarife üzerinden ücretlendirilir.
  • Kampanyaya dahil olan internet faydası için üst hız limiti 7,2 Mbpps, önceliklendirme seviyesi ise 2. öncelikte olacaktır. Turkcell, internet üzerinden gerçekleştirilen mesajlaşma, internet paylaşımı, doğrudan dosya paylaşımı programları ve ses iletişimi gibi hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını kendisinde saklı tutar.
  • 23 Kasım tarihi öncesinde Turkcell internet sayfası üzerinden adrese teslim süreci ile yapılan numara taşıma işlemlerinde 6 ay 1 GB hediye sunulur.

Kampanya dahilindeki faydaların bitmesi durumunda neler olur?

Turkcell’in sunmuş olduğu faydaları yenilenme tarihinden önce tamamen bitirmeniz veya %80’i aşmanız durumunda sizlere SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Bu sebeple herhangi bir aşım durumuna karşılık önceden bilgilendirme gerçekleştirilmiş olacaktır.

Kampanyanın iptali nasıl gerçekleştirilir?

Kampanyanın iptalini gerçekleştirme işlerini telefon üzerinden SMS gönderimi ile gerçekleştirebilirsiniz. İptal işlemini yapmak için telefonunuzdan IPTAL AYLIK HEDIYE2GB yazıp 2222’ye SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasında kampanya otomatik olarak adınıza iptal edilecektir.

Kampanya iptal olduktan veya bittikten sonra tekrar katılabilir miyim?

Kampanya iptal olduktan veya bittikten sonra bir daha katılmanız mümkün değildir.

Kampanyanın içeriği ve özellikleri nelerdir?

Kampanyadan yeni hat alma ya da Turkcell’e numara taşıma işlemini Turkcell internet sayfası üzerinden adrese teslim süreci ile başarılı bir şekilde transfer işlemini gerçekleştiren bireysel faturalı hatlı aboneler yararlanabilir. Bu işlemin ardından transfer sonucunda hattınıza 4 ay boyunca 2 GB internet hediyesi sunulur. Sunulan bu hediye 2 GB 4 fatura dönemi boyunca düzenli olarak yenilenir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ