Kampanya Bulucu

Yeni Bir Macera Başlat

Bu Kampanya Ne Gibi Avantajlar Sunar?

Jeep Şubat ayına özel olarak sınırlı sayıda verilecek olan Jeep Renegade Sunroof hediyesi ile birlikte 24 ay boyunca yüzde 0,99 faiz oranı ile birlikte 40.000 TL’ye Jeep Renegade sahibi olabilirsiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Jeep tarafından yapılan Yeni Bir Macera Başlat kampanyası 3 Şubat ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında Şubat ayına özel yapılmış bir kampanyadır. Bu kampanyadan faydalanmak için Şubat ayı içerisinde Jeep Showroom’larını ziyaret etmeyi unutmayın!

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey kampanya tarihleri içinde Jeep Showroom’larını ziyaret etmektir.

Kampanya Kapsamında Tacirlerde Aynı Faiz Oranından Mı Yararlanacak?

Yüzde 0,99 faiz oranı sadece kişisel kullanımlar için belirlenmiştir. Bu sebeple tacir olan kişiler için aylık yüzde 1,19 faiz oranı ile birlikte yıllık maliyet yüzde 16,36 oranında olacaktır.

Hususi kullandırımlarda ise aylık maliyet oranı yüzde 1,23 ilken yıllık maliyette bu oran yüzde 17,09 şeklinde hesap edilmiş bulunmaktadır.

Kampanya Kapsamında Ek Masraflar Ne kadardır?

Tacirler için bir kez ödenmek sureti ve peşin olma şartı ile yasal vergilerde dahil olmak üzere 690 TL kampanyadan yararlanılmaya başlandığı sırada alınacaktır.

Bununla birlikte hususi kullandırımlar için verilen kredilerde peşin bir şekilde ödenmek sureti ile bir defa alınacak olan istihbarat ücreti alınan kredi tutarının binde beşi yani 200 TL olup,kredi tahsis ücretinin yüzde beşi oranında alınacak olan banka sigorta muamele vergisi ise 10 TL olarak hesap edilmiştir.

Krediye Başvurmak İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

Krediye başvurmak için Koç Fiat Kredi resmi internet sitesinde yer alan “Yeni Bir Macera Başlat” kampanyası doğrultusunda yer alan sayfaya gidebilir ya da Jeep Showroom’ları ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyada belirtilmiş olan tüm koşullar Koç Fiat Kredi ve Jeep tarafından verilecek olan onay ile geçerlilik kazanacaktır.

Koç Fiat Kredi ve Jeep tarafından herhangi bir haber verilmesine gerek olmadan bu kampanyaya ait koşulların değiştirilme hakkı saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.