Kampanya Bulucu

Yemeksepeti.com‘da Sürpriz Maxi Puan Ayrıcalığı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Yemeksepeti.com‘da Sürpriz Maxi Puan Ayrıcalığı!” kampanyası ile birlikte kampanaya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirlenmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Maximum Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılmış olan kişilerin Yemek Sepeti resmi internet sitesi üzerinden yapacakları her 15 TL ve üzeri alışverişte yine aynı şekilde yalnızca Yemek Sepeti resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olan alışverişlerde kullanılabilecek olan 3 TL, 5 TL, 6 TL, 10 TL, 12 TL ve 15 TL değerinde Maxi Puanları rassal olarak kazanma şansını elde edin! Kampanya kapsamında 300.000 TL tutarında Maxi Puan dağıtılacaktır!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 14 Ağustos ve 15 Eylül 2017 tarihleri arasında Turna.com sitesi üzerinden alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya kapsamında Yemek Sepeti resmi internet sitesi üzerinden alışveriş yapmadan önce Maximum Mobil uygulamasını akıllı telefon ya da tabletlerde yer alan uygulama marketler üzerinden indirmeniz gerekmekte olup daha sonra bu uygulamaya giriş yapmanız ve kampanyaların yer aldığı sayfaya gelerek ilgili kampanya bölümünde yer alan KATIL butonuna tıklamanız gerekiyor. Böylelikle mobil katılımınız gerçekleşmiş olacak ve bu noktadan itibaren yapacağınız alışverişler doğrultusunda Maxi Puan kazanabileceksiniz.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya İş Bankası Bankamatik Kartları ve İş Bankası Maximum özelliğine sahip olan Maximum, İş’te Üniversiteli, Maximiles ve Mercedes Card kullanılarak yapılacak olan işlemler dahil edilmiş bulunuyor.

Kazandığım Maxi Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanyadan koşullarını yerine getirerek başarılı bir şekilde kazanılmış olan Maxi Puan’lar kişilerin kampanya kapsamında kullanmış oldukları kredi ya da banka kartına 21 Eylül tarihinde yüklenir. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında iletişim hakkını kaybetmiş olan müşterilere kısa mesaj yolu ile bilgilendirme yapılamayacak olsa da belirtilmiş olan bu tarihte kampanya kapsamında en son alışveriş yapılmış olan karta Maxi Puanlar yüklenir.

Kazandığım Maxi Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanılmış olan Maxi Puanların 20 Ekim 2017 tarihine dek kullanılması gerekmekte olup bu tarihe dek kullanılmamış olan tüm Maxi Puanlar kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kampanya kapsamında kullanılmış olan kredi ya da banka kartından 21 Ekim 2017 tarihinde tamamen geri alınır

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olduğu için her bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 60 TL değerinde Maxi Puan kazanabilecektir. Kampanya kapsamında kazanılabilecek olan 3 TL, 5 TL, 6 TL, 10 TL, 12 TL ve 15 TL değerinde Maxi Puanları rassal olarak kazanma şansı sizlerin elinde bulunuyor! Bununla birlikte kampanya genelinde toplamda 300.000 TL tutarında Maxi Puan dağıtılacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamına dahil edilmiş olan kredi ya da banka kartlarından en az birine sahip olan ve Maximum Mobil uygulamasını ilgili yerlerden indirdikten sonra kampanyaya bahsetmiş olduğumuz şekilde katılım göstermeniz halinde kampanya kapsamında Maxi Puan kazanmanız mümkün olup, kazanmış olduğunuz Maxi Puanları kampanyaya dahil edilmiş kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Yemek Sepeti resmi internet sitesi üzerinde kullanmanız mümkündür.

Şirket Kredi Kartı, Aidatsız Kartlar ve Vadematik Kart kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiş bulunuyor.

Kampanya koşullarını yerine getirerek kazanmış olduğunuz Maxi Puanların Maximiles kartına yüklenmesi halinde, Maxi Mil’e dönüştürülerek kullanılması ve dolayısı ile Avans Maxi mil kapatmak için kullanılması mümkün değildir.

Kampanya kapsamında kazanılmış olan Maxi Puan’ları yalnızca Yemek Sepeti resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde kullanmanız mümkün.

Maxi Puan ve Maxi Fırsat kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiş bulunuyor.

Kampanyaya dahil olmadan önce yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiş bulunuyor.

Kampanyaya dahil olmuş olan her bir müşterinin Türkiye İş Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarasına, kampanya kapsamında yapmış olduğu her bir yemek sepeti harcaması üzeriden kazanacağı Maxi Puan’lar kısa mesaj yolu ile bilgilendirme yapılır.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde Maxi Puan kazanımı gerçekleşmez.

Türkiye İş Bankası ve Yemek Sepeti kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu koşulların herhangi bir bölümünü ya da tamamını önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan değiştirebileceği gibi bu kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını da saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.